Yarışmacılar Emel ve Maria’yı Eleme İçin Önerdi

Bilindiği gibi bu haftanın eleme potasında kalan ve juri tarafından kurtarılmayan isimler Nihal Candan, Emel Özkızıltaş ve Maria Surina olmuştu. Eleme gecesinde İşte Benim Stilim All Star yarışmacılarına kim gitsin sorusu soruldu. Yarışmacılar ise iki turda sorulan bu sorunun cevabı olarak Emel ve Maria’yı eleme için önerdi.

yarismacilara-kim-gitsin-sorusu-soruldu

yarismacilara-kim-gitsin-sorusu-soruldu

Kim gitsin sorusu sorulan tüm yarışmacılar ilk etapta, hafta içindeki açıklaması ve juriye olan terbiyesiz tutumundan dolayı oy birliği ile Maria gitsin şeklinde oy kullandı. Bu kararın sonucunda Maria Surina 5 eylül eleme gecesinde eleme heyecanı yaşayacak ilk isim oldu.

eleme-heycani-yasayacak-iki-isim-emel-ve-maria

eleme-heycani-yasayacak-iki-isim-emel-ve-maria

Ardından bu gece eleme heyecanı yaşayacak ikinci ismin belirlenebilmesi için yarışmacılara tekrar kim gitsin sorusu yöneltildi. Bunun üzerine bir sezon birincisi olarak çok kötü kombinlerle all stara geldiğini düşündükleri Emel gitsin cevabını verdi. Nihal gitsin diyen tek isim ise Çiğdem Çelik oldu. Bunun üzerine eleme anı yaşayacak iki isim Emel ve Maria olarak belirlendi. Nihal Candan ise üzgün surat rozetini çıkararak gecenin ödülü için yarışmak için arkadaşlarının yanına döndü.

Peki, Yeni Kurallara Göre Emel ve Maria Neler Yaşayacak?

Yeni konsepte göre İşte Benim Stilim All Star‘da eleme heyecanı da bir hayli değişti. Artık juri eleme anı için seçilen iki ismin kalıp gideceğine 2 saatlik program süresince gösterdikleri performansa göre belirleyecek. Elenme için belirlenen Emel ve Maria en güzel kıyafetleriyle stillerini kanıtlamak için program süresince ellerinden geleni yapacak.