Sinem Umaş Hayranlarına Teşekkür Etti

Daha önceki haberimizde İşte Benim Stilim 5 haziran elenen Sinem Umaş şeklinde eleneni sizlere duyurmuştuk. Elenmesinin ardından hem kuliste hem de sosyal medya hesaplarından Sinem Umaş hayranlarına teşekkür etti ve ayrıca zehir zembelek açıklamalarda bulundu.

elenen-sinemin-acıklamaları

elenen-sinemin-acıklamaları

Sinem’in Sosyal Medya’da Yaptığı Açıklamalar

Sinem Umaş elenmesinin ardından ilk açıklamalarını kuliste yaparken, dün ve bugün sosyal medya hesaplarından da paylaşımlarda bulundu. Sözü edilen paylaşımlarda hayranlarına, destekleyenlerine ve yarışmacı arkadaşı Çağla’ya teşekkür ederken elenmesinin nedenini üç isimle yaşadığı tartışmalara bağladı. İşte o açıklamalar İşte Benim Stilim Fan farkıyla sizlerle paylaşıyoruz;

“Herkese bana desteklerinden dolayı tek tek teşekkür ediyorum. Yorumlarınızı okuyorum ve bir tane kötü yorum yok bu yüzden çok mutluyum. Çok mutluyum çünkü amacıma ulaştım, alnımın akıyla yarışmadan çıktım. Bu bir yarış yarışın sonunda  100 bin var ancak ben ne para için ne de başka bir şey için kişiliğimden asla ödün vermedim. Evet oradaki üçlü tarz olmadığımı savundu ancak ben oradaki insanların çoğundan daha tarzdım. Tarzıma inandığım için katıldım bu yarışa ancak haksız bir şekilde adım söylendi ve ben gittim. Evet benim için yolu sonu ancak kalbi temiz olan bir arkadaşımı orada bıraktım. Önce Sima sonra ben şimdi de Çağla’nın üstüne gideceklerdir. Ben Çağla Çetinöz’ü sonuna kadar hem tarzı hem de kişiliği için destekliyorum. Umarım bu yarışı çağla kazanır.

Hepinize çok çok teşekkürlerimi sunuyorum sizlerin desteği olmasa buralara gelemezdim ve şu an elendiğim için bile mutluyum çünkü ben sevginizi kazanarak bu yarışı kazandım. Takipte kalın sizinle tekrar beraber olmak için ben can atıyorum tekrar görüşmek üzere”.

Sinem Umaş’ın Kulisteki Açıklamaları