Sima İşte Benim Stilim All Star Yarışmasında Rahatsızlandı

Yarışmanın sivri dilli ve olayların kadını olan yarışmacı Sima Şerafettinova podyumda rahatsızlandı. Bunun dışında yarışmacı hakkında juri üyelerinden Kemal Doğulu’nun yaptığı sert eleştiri bu bölüme damgasını vurdu.

Öncelikle Sima’nın yaşadığı rahatsızlıktan bahsetmek gerekirse, Sima artık dayanamayacağını söyleyerek performansı sırasında podyumdan ayrıldı ve bir yardımcının refakatinde kuliste dinlenmeye götürüldü. Orada kendine gelmesi sağlandı. Yarışmacının zaten rahatsız olduğu performansı sırasında çok kötü olduğu için dayanamadığı, ayrıca da ateşi çıktığı açıklandı.

iste-benim-stilim-all-star-sima-serafettinova-rahatsizlandi

iste-benim-stilim-all-star-sima-serafettinova-rahatsizlandi

Sima’nın bir diğer bugünkü olay yaratan konusu da Kemal Doğulu tarafından sert bir dille eleştirilmesi oldu. Çiğdem’in performansı sırasında Sima’nın sen hep güzel olmak için giyiniyorsun, güzel oluyorsun ancak bu doğru bir şey değil risk almaktan çekiniyorsun demesi üzerine diğer İşte Benim Stilim All Star yarışmacılarının da konuya dahil olması üzerine tartışma büyüdü. Juriye söz verildiğinde de Doğulu, Sima’ya Çiğdem’i kıskandığın her halinden belli oluyor, bu yarışmanın en zayıfı sensin, Çiğdem’i bu kadar kıskanma şeklinde sert eleştirilerde bulundu.