Sara Koçoğlu İşte Benim Stilim All Star’a Katıldı Kimdir?

TV 8 ekranlarında yayınlanmaya devam eden ve Türkiye’nin en çok izlenen moda ve stil yarışması İşte Benim Stilim All Star altıncı haftasına büyük sürprizlerle başladı. Haftanın ilk gününde dünyaca ünlü 50 cent’in eşi Daphne Joy konuk juri olarak yarışmacıların stilini değerlendirirken, bir diğer sürpriz de yarışmaya yeni katılan yarışmacılar oldu. Yeni katılan isimlerden bir tanesi de birinci sezonun iddialı isimlerinden Sara Koçoğlu’ydu.

Yarışmaya yeni katılan Sara ilk kez kombiniyle İşte Benim Stilim All Star 31. bölüm izle 5 ekim isimli yayında podyuma çıktı. Yaptığı kombinle Sara yarışmacılar tarafından beğenilmedi. Juri değerlendirmesinde de pek başarılı olamayan Sara, ilk günün hatırına juriden sert eleştiri almaktan kurtuldu.

Sara-Kocoglu-Kimdir-İste-Benim-Stilim-All-Star

Sara-Kocoglu-Kimdir-İste-Benim-Stilim-All-Star

Sara Koçoğlu Kimdir? İşte Benim Stilim All Star

Birinci sezonun tarzıyla başarılı olan yarışmacısı Sara Koçoğlu kimdir? Sizler için açıklayalım. 21 yaşındaki güzel yarışmacı stiliyle olduğundan daha çok fiziğiyle ön plana çıkmıştı. 1.74 boyunda ve 49 kilo ağırlığında olan yarışmacı kıyafetleri çok iyi taşıdığı için sezonunda oldukça başarı yakalamıştı. Profesyonel hayatında mankenlik, sunuculuk ve reklam yıldızlığı yapan güzel yarışmacının en büyük hayalinin oyuncu olmak olduğu bilinmektedir. Yarışmacının modellik konusunda derecelerinin bulunduğu ve daha önce Bugün Ne Giysem yarışmasında yarıştığı bilinmektedir. Bakalım Sara All Star’da ne kadar başarılı olacak büyük merak konusu.