Rising Star Türkiye 1. Bölüm izle 3. Ağustos

Bir süredir merakla beklenen ses yarışması programı Rising Star Türkiye TV8 ekranlarında 3. Ağustos 1. bölümü ile seyirciyle buluştu. Jüri koltuğunda oturan büyük isimlerde geceye damgasını vurdu, Gülben Ergen, Demet Akalın, Mustafa Sandal ve Fuat Güner jüri üyeleri. Programın sunuculuğunu yapan isim ise İşte Benim Stilim yarışmasında sunuculuk yapan Öykü Serter oldu.

rising-star-turkiye

rising-star-turkiye

Jüriden geçer oy alan yarışmacılar sahneye tek başına çıkıyor ve izleyicilerde oylarıyla birer jüri haline geliyor. Diğer yarışmalardan farkı sahneye çıktığı zaman performansını sergilerken seyirci ile arasında olan led ekranı kaldırmaya çalışıyorlar.

Rising Star Türkiye, İnteraktif bir sütüdyodan yayınlanıyor ve Telefon, Tablet için özel bir uygulama ile Jüri üyeleri ve izleyiciler anlık olarak oy verecekler. Ekran başında olan izleyiciler mobil uygulama ile yarışmacıları oylayarak büyük bir katkı sağlayacaklar.

beyza_basak_akdogan_beyza_basak_akdogan_kimdir

beyza_basak_akdogan_beyza_basak_akdogan_kimdir

Rising Star Türkiye bu hafta ilk bölümünde %93 evet oyu alan Beyza Başak Akdoğan yarışmaya devam etmeye hak kazandı.

Beyza Başak Akdoğan Kimdir?

Celal Bayar Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyat bölümünde okuyan beyaz Başak akdoğan 19 yaşında ve İzmir’den yarışmaya katılıyor. Kendisini İngilizce öğretmeninin keşfettiğini söyleyen Akdoğan 6. sınıfta gitar çalmaya başlamış. Yarışmada Beyza Başak Akdoğan Fell Good şarkısını seslendirerek %93 oy alarak yerini garantiledi.