Nazlı Kayaaslan İşte Benim Stilim All Star

Aniden yarışmadan ayrılan ve telefonlara çıkarak yapımcılara dahi açıklamada bulunmayan Nazlı Kayaaslan İşte Benim Stilim All Star’a konuk oldu. Yayında kendi ağzından yarışmadan ayrılma nedenine açıklık getiren Nazlı giydiği kıyafetler ve stiliyle giderayak bile herkesin beğenisini kazanmayı başardı.

Nazli-Kayaaslan-ayrildi-mi-neden-ayrildi-Iste-Benim-Stilim-all-star

Nazli-Kayaaslan-ayrildi-mi-neden-ayrildi-Iste-Benim-Stilim-all-star

Sorulan sorulara cevap vermek üzere herkesin huzuruna gelen Nazlı Kayaaslan sosyal medyada yazılanların aksine yarışmadan diskalifiye olmadığını kendi isteğiyle ayrıldığını belirttikten sonra olayları açıkladı. Nazlı kendisinin bir seçim yapmak zorunda kaldığını ve seçimini yarışmayı bırakmaktan yana kullandığını belirttikten sonra yakında evleneceğini de sözlerine ekledi. Yarışmacının açıklamaları herkesin aklına acaba müstakbel eşinin mi Nazlı’nın yarışmadan ayrılmasını istediği sorusunu getirdi.

Nazlı Kayaaslan Evleniyormu? Yarışmadan Diskalifiyemi Oldu?

Yarışmadan ayrılsa da güzel yarışmacı yine stiliyle büyüledi. Juri üyelerinden bile stili ve yarışmadaki başarısı konusunda uzun uzun övgüler alan Nazlı, yarışmadan ayrılmak zorunda kalmasını hayırlısı sözleriyle ifade etti. Juri Nazlı’ya bizi sık sık ziyaret et deyip bu konuda söz aldıktan sonra yarışmacı İşte Benim Stilim All Star sahnesinden ayrıldı. Bu şekilde güzel yarışmacı hakkında yapılan spekülasyonlar da çözümlenmiş, cevap bulmuş oldu.