Kanal D’nin izdivaç programı olan ve hafta içi yayınlanan bölümleri ilgiyle takip edilen Kısmetse Olur 7 Kasım eleme gecesi yapıldı ve kim elendi? Haftanın finali yapıldı ve 7 erkek 7 bayan yarışmacıdan birer kişi yarışmaya veda ettiler. Seda Akgül’ün sunumu yaptığı Kısmetse Olur haftanın finalinde kim elendi? sorusuna yanıt bulundu.

kismetse-olur-7-kasim-eleme-gecesi-kim-elendi

kismetse-olur-7-kasim-eleme-gecesi-kim-elendi

Günün 12 saatini birlikte geçiren 7 damat adayı ve 7 gelin adayı her hafta olduğu gibi haftanın finali gecesinde 2 aday evden ayrılıyor. Kısmetse Olur 7 Kasım eleme gecesinde gelin ve damat adayları aralarında belirledikleri isimleri açıklayarak damatlar evine yeni katılan Adnan 3 oy alarak hayallerine veda etti. Gelinler evinde ise bayanların ortak kararı ile elenen isim Daniela oldu. Eleme gecesinde Daniela Duygu’ya yapmış olduğu sert sözlerden dolayı bayanlar evinde tartışmaya neden oldu.

kismetse-olur-adnan-kiziltas

kismetse-olur-adnan-kiziltas

Giden iki adayın yerine Önder ve Sermin isimli iki yarışmacı katıldı. yapımını Production House’un yaptığı Kanal D’ de hafta içi her gün yayınlanan “Kısmetse Olur” hakkında gelişmeleri sizlere aktaracağız.