İşte Benim Stilim’de Zeynep ile Çağla Tartışması

İşte Benim Stilim‘de yarışmanın formatı gereği 6. haftada iki yeni isim daha katılacaktı. Bunun için misafir yarışmacılar geldi ve bu isimler arasından Zeynep Karaca ve Çağla Çetinöz yeni isimler olarak yarışmaya dahil edildi. Ancak bu iki isim yarışmaya katılır katılmaz tartışmalara başladı. 19 mayıs tarihli yayında İşte Benim Stilim’de Zeynep ile Çağla tartışması yaşandı.

iste-benim-stilim-zeyne-cagla-tartismasi

iste-benim-stilim-zeyne-cagla-tartismasi

Tatışmanın konusu Çağla’nın annesinin kıyafetlerini seçiyor olması ve Zeynep’in giymek istediği kıyafeti Çağla için satın almasıdır. Bu konuyu eleştiren Zeynep birincisi senin kıyafetlerini annen mi seçiyor? ikincisi sen benim kombinimi görmüştün annene neden benim kombinimin parçalarını seçtin tarzı sorular yöneltti. Tartışma giderek büyüdü ve işin içine diğer yarışmacılar da dahil oldu.

Diğer yarışmacıların dahil oldukları konu Sima’nın Zeynep’i göndermek istemesiydi. Çağla Sima seni göndermek istiyor şeklinde bir yorum yapınca Sima ‘Zeynep gitmek istediğini söyledi ben de o nedenle gitmek istiyorsa eleriz’ şeklinde ifadeler kullandım şeklinde bir savunma yaptı. Tartışmaya Didem dahil olup Çağla ve Sima’nın lavoboda kime sataşsak tartışsak şeklinde plan yaptığını iddia etti.