İşte Benim Stilim Ünlüler Geliyor!

TV8 ekranlarının sevilen ve izlenme rekorları kıran yarışması İşte Benim Stilim All Star‘dan sonra Acun medya yeni sezonda farklı bir formatla ekranlara gelme kararı verdi. Bunun duyurusu da geçtiğimiz günlerde sunucu Öykü Serter tarafından yapıldı. İşte Benim Stilim All Star yarışmacılarına artık yenilerinin katılmayacağının duyurulmasının ardından kısa bir süre sonra yarışmanın sonuna gelindiğini sürekli belirtti. İzleyicinin merak ettiği konu ise neden aniden All Star’ı bitirip yeni formata geçilmek istendiği oldu. Detaylar haberimizde…

iste-benim-stilim-unluler-basliyor

iste-benim-stilim-unluler-basliyor

Bilindiği gibi birkaç aydır bugüne kadar ekranlara gelmiş son 3 sezonun en iyi isimlerinden oluşan yarışmacıların yer aldığı All Star devam ediyor. İlk 14 yarışmacıyla başlayan yarışmaya başka yarışmacılar da katılıyor, her hafta düşük puanlı yarışmacılardan biri eleniyordu. Bu şekilde Ocak sonuna kadar yarışmanın uzun bir ekran macerası olacağı duyurulmuştu. Ancak, ani bir kararla 13. haftada yarışmaya katılan Neda ve Sima’dan sonra başka ismin yarışmaya katılmayacağı ve kalan 12 yarışmacıyla programın büyük finale doğru ilerleyeceği açıklandıktan kısa bir süre sonra All Star’ın biteceği ve İşte Benim Stilim Ünlüler‘in çok yakında başlayacağı belirtildi. All Star’ın yılbaşına kadar final yapıp biteceği ve çok kısa sürede de yeni sezonun başlayacağı medyada reyting düşmesinden böyle bir karar alındığını akıllara getirildi. Çünkü özellikle son haftalarda yarışmacılar arasındaki tartışmalar şiddetlenince izleyiciden tepki almaya başlamıştı. Bu dedikodular ne kadar doğrudur bilemediğimiz için haber tadında bırakıp yeni sezon nasıl olacak sizlere bilgi verelim.

Yeni sezonda adından da anlaşılacağı üzere podyumda ünlüleri göreceğiz. Bu ünlülerin hangi isimler olduğu ise şu an açıklanmadı. Öykü Serter yaptığı açıklamada yıl başına kadar All Star yarışmacılarının birer ikişer elenerek büyük final yapılacağı ve daha sonra onların koltuklarında ünlülerin oturacağını söyledi. Bakalım juri üyeleri hangi ünlülerin stillerini değerlendirecek. Hep birlikte bekleyip göreceğiz. Yeni sezon başladığında yine sitemizden İşte Benim Stilim Ünlüler bölümlerini takip edebilirsiniz.