İşte Benim Stilim Tümay Tali

Stilinden çok gevezeliği, patavatsız konuşmaları ve Sinem ile girdiği tartışmalarla ön plana çıkan isim Tümay Tali hakkında sizlere ayrıntılı bilgi vermek istedik. Bu nedenle de Tümay Tali kimdir? sorusuna cevap verecek nitelikte bu yazıyı hazırladık.

tumay-tali-iste-benim-stilim

tumay-tali-iste-benim-stilim

İşte Benim Stilim Tümay Tali gurbetçi bir ailenin kızı olup yarışmaya Frankfurt’tan katılıyor. Bu nedenle de aksanlı bir Türkçe konuşuyor. Yarışmacının stili ise bugüne kadar bir türlü belirlenmiş değil. Genellikle kıyafetleri ve stili biribirini tutmayan parçalar. Tümay’ın yarışmada stilinden çok Sinem ile olan tartışmaları ve yarışmacıların onun hakkında ifşa ettiği olaylar konuşuluyor. Diğer yandan juri üyeleri Tümay’ın stilinin rüküşlükten dolayı 80’leri anımsattığı konusunda hem fikir. Bu hafta elenmekten son anda kurtulan Tümay’ın bu son şansı olabileceği için çok çalışması gerekiyor.

Tümay ilk zamanlar verdiği röportajda büyük ödülü kazanmak gibi bir hayalinin olmadığını sadece yarışmayı sevdiği ve burada olmak istediği için katıldığını açık yüreklikle belirtmişti. Aslında güzel yarışmacının buradan da ne kadar iddiasız olduğu anlaşılmaktadır. Bakalım Tümay ileriki haftalarda stil konusunda ilerleme kaydedecek mi? Ayrıca Tümay Tali Sinem Umaş tartışmaları hangi boyuta gelecek? izleyip göreceğiz.

Tümay Tali Resimleri: