İşte Benim Stilim Sinem Umaş Kimdir?

Bu hafta yani 5 haziran cuma tarihli eleme gecesinde elenen Sinem Umaş oldu. Peki yarışmanın renkli isimlerinden olan İşte Benim Stilim Sinem Umaş kimdir? yakından tanıyalım. Öncelikle şu an 30 yaşında olan Sinem bir moda mağazasına yani kendi butiğine sahip. Bunun dışında stiline ve tarzına çok güvendiği için İşte Benim Stilim yarışmasına katılmış.

iste-benim-stilim-sinem-umas-kimdir

iste-benim-stilim-sinem-umas-kimdir

Sinem aslında ekranlara çok da yabancı bir isim değil. Onu daha önce ‘Gelinim Olur musun?‘ programından bir çoğumuz elbette ki tanıyor. Ancak tek bir farkla, gelin Sinem ile stil sahibi Sinem oldukça farklı şekilde karşımıza çıkıyor. Gelin Sinem fazla kiloları olan, kendine güvensiz bir kızken, stil yarışmacısı Sinem zayıflamış, kendine stil konusunda güvenli ve hoş bir kız olarak ekranlara geldi. Zaman zaman stiliyle jurinin beğenisini kazanırken, zaman zaman da hiç beğenilmeyerek hiç yıldız alamadı hatta juri tarafından belirli bir stili olmadığı konusunda da suçlandı. O ya da bu şekilde Sinem son eleme gecesine kadar gelmeyi başardı ve genel anlamda başarılı bir duruş sergiledi.

Sinem Yarışmanın Olaylı İsimlerindendi

Sinem stil dışında yarışmacılarla olan tartışmalarıyla ve sürekli ağlamasıyla da yarışmada ünlü isimlerdendi. Özellikle Ezgi Ünal, Şilan Makal ve Gülşah Yılmaz ile derin tartışmalar içine girdi ve genelde tüm yarışmacılar tarafından yalnız bırakıldı. Sinem’in yarışmadaki tek destekçisi sonradan yarışmaya katılan Çağla’ydı ve elenme anında da sadece Çağla ile vedalaştı.

iste-benim-stilim-sinem-umas

iste-benim-stilim-sinem-umas

Sinem Umaş Yarışmadan Beklediklerini Bulamadı

Sinem yarışmaya katıldığı günden bu yana sürekli yarışmayı kazanmaya geldiğini belirtirken, yarışmadan beklediklerini gerçekleştiremeden son eleme olan İşte Benim Stilim 5 haziran eleme gecesinde veda eden isim oldu. Yaptığı son açıklamasında Zeynep dururken gitmeyi düşünmediğini bu nedenle sürpriz olduğunu belirtirken elenmesinin nedenini 3 kişiye bağladığını belirtti.

sinem-umas

sinem-umas

Sinem’in yarışmadan beklediği bir diğer konu ise futbolcu sevgilisinden almak istediği evlenme teklifiydi. Ancak bu da yarışma boyunca gerçekleşmedi. Ayrıca Sinem’in futbolcu sevgilisiyle nişanlı olmadığı ortaya çıktığı gibi instagram hesabında hiçbir fotoğrafta izine dahi rastlanamadı.