İşte Benim Stilim Serpil Gülşah Yılmaz

TV 8 ekranlarında 3. sezonuyla izleyicilerin yeniden beğenisini kazanan ve izlenme rekorları kıran İşte Benim Stilim 3. sezon yarışmacılarını sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Yarışmanın iddialı isimlerinden birisi olan Gülşah Yılmaz hakkında sizlere tüm bilgileri derledik. Gülşah Yılmaz kimdir? mesleği, yaşı, nereli gibi daha birçok soruyu İşte Benim Stilim Serpil Gülşah Yılmaz başlıklı yazımızdan öğrenebilirsiniz.

gulsah-yilmaz-stili

gulsah-yilmaz-stili

1.78 boya, güzel bir fiziğe sahip olan Gülşah İstanbul 1983 doğumlu ve 32 yaşında. Moda ile de yakından ve profesyonel ilgisi olan güzel yarışmacı oldukça iddialı ve bilmiş tavırlar sergiliyor. Eskiden stiling olarak çalışan ve bir dönem de vitrin tasarımcılığı yapan Gülşah şu anda emlak sektöründe çalışmaktadır. Moda ve tasarım dışında oryantal eğitimi de alan Gülşah, oryantal konusunda sertifikalı ve oldukça başarılıdır.

Gülşah’ın yarışmadaki durumundan bahsetmek gerekirse inişli çıkışlı bir tavır sergilemektedir. Bazı günler oldukça stil sahibi kıyafetler giyerken bazen stili juri tarafından beğenilmediği de olmaktadır. Ancak Gülşah oldukça iddialı ve kendine güvenen bir yarışmacı olması nedeniyle uyarılara ve eleştirilere fazla kulak asmamakta ukala tavırlar sergileyebilmektedir. Yarışmacılarla olan ilişkileri de oldukça fevridir. Yapılan yorumlara sert cevaplar verebilmektedir.

Gülşah Yılmaz Resimleri: