İşte Benim Stilim Mihriban Akgül

2. sezonun muhteşem bir büyük final ile birincisini belirleyerek sona ermesinin ardından hız kesmeden İşte Benim Stilim 3. sezonu da yeni yarışmacılarıyla birlikte ekranlardaki yerini aldı. Yeni yarışmacılar performanslarıyla ekranlara gelmeye başladı. İşte Benim Stilim 3. sezon yarışmacıları arasında birçok iddialı isim bulunduğu için bu kez birincinin çok da rahat seçilemeyeceğini sizlere belirtmek istiyorum. Sözünü ettiğimiz iddialı isimlerden birisi de İşte Benim Stilim Mihriban Akgül. Güzel yarışmacıyı yakından tanıyalım.

3. sezon yarışmacılarından biri olan Mihriban Akgül 21 yaşında ve İstanbul doğumludur. Mihriban, her ne kadar İstanbul’da doğmuş olsa da aslen Özbek bir anne ve Erzurumlu bir babanın çocuğudur. Bu nedenle de çekik güzel olarak güzelliğiyle olduğu kadar fiziği ve çevikliği de öne çıkmaktadır. Eğitimine şu anda Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Psikoloji Bölümünde devam eden güzel yarışmacı stiline oldukça güvenmektedir. Ayrıca spikerlik eğitimi de alıyor.

mihriban-akgül-boy-kilo


Mihriban’ın moda ile profesyonel anlamda bir ilgisi olmayıp, stil sahibi olmayı kendine ilke haline getirmiş bir kişidir. Ayrıca okulundan arta kalan vakitlerde de diksiyon dersi alarak stili ile duruşunu doğru bir şekilde ayarlamak isteyen yarışmacı yarışmada oldukça iddialı olduğunu da belirtmekten çekinmemektedir. İddialı yarışmacı kalbinden ve karakterinden asla ödün veremeyeceğini belirterek yarışmaya ilk geldiği gün ‘İddialıyım ancak kalbimle ve karakterimle birinci olmak istiyorum’ ifadelerini kullandı.

İşte Benim Stilim Mihriban Akgül Sosyal Medya Hesapları:

Instagram: instagram.com/mihribanakgul93/

Facebook: www.facebook.com/mhrbnakgulResmi

Twitter: twitter.com/akgul_mihriban

İşte Benim Stilim Mihriban Akgül Resimleri: