İşte Benim Stilim Kazanan Emel Özkızıltaş

Ekranların sevilen ve ilgiyle takip edilen bunun sonucunda da izlenme rekorları kıran İşte Benim Stilim 2. sezon dün gece yani 3 Nisan Cuma akşamı birincisini seçerek kapanışını gerçekleştirdi. Ayrıca, büyük galada İşte Benim Stilim 3. sezon yarışmacılarına da yer vererek 3. sezonun ara vermeden Pazartesi günü tüm heyecanıyla başlayacağını duyurdu.

iste-benim-stilim-kazananı-emel-ozkızıltas

İşte Benim Stilim 3 nisan büyük finale İvana Sert’in dans gösterisi ve konuk juri üyesi olarak katılan Bengü’nün sevilen şarkıları damgasını vurdu ve büyük bir müzik şöleni yaşattı. Büyük finale kalan İşte Benim Stilim yarışmacıları Çiğdem Çelik, Zeynep Öztürk, Nazlı Hamarat ve Emel Özkızıltaş ‘Gala Gecesi’ konseptinde hazırladıkları ikişer farklı kombinleri ile son kez podyuma çıkarken, juri üyelerinden de son yorumlarını aldılar. İşte Benim Stilim kazananının belirlenmesi için ise halk oylaması sonuçlarının beklenmesi büyük heyecan yarattı.

iste-benim-stilim-2.-sezon-kazanan-emel

Oylamaların sonuçlanmasının ardından 4. Çiğdem Çelik olurken, 3. ise Nazlı Hamarat oldu. Son ikiye kalan Zeynep Öztürk ve Emel Özkızıltaş’ı kazananın kim olacağı konusunda büyük bir heyecan sardı. Bu arada İşte Benim Stilim 1. sezon kazananı Aycan Nurcan Şencan sahneye davet edildi. Heyecanlı bekleyişin ardından İşte Benim stilim kazanan Emel Özkızıltaş olarak ilan edildi. Birincilik tacını takan Emel duygularına hakim olamayıp gözyaşlarına boğuldu. Tüm bu heyecanlı anları videomuzdan izleyebilirsiniz.

iste-benim-stilim-buyuk-final-kazanan-emel-ozkızıltas

İşte Benim Stilim 3 Nisan Büyük Final Kazanan Emel Özkızıltaş