İşte Benim Stilim İvana Sert

İşte Benim Stilim yarışmasının başarılı ve moda dünyası tarafından isminden bir hayli söz ettiren juri üyesi İvana Sert kimdir? yakından tanıyalım. İvana Sert‘i kısaca tanımlamak gerektiğinde onun için en uygun kelimeler stilist, eski manken ve tasarımcı meslekleridir.

Gerçek ismi İvana Smiljkoviç olan ünlü juri üyesi 1979 Belgrad, Sırbistan doğumludur. Profesyonel hayatına ilk olarak mankenlikle başlayan İvana’nın mankenlik mesleğine başlama öyküsü de Sırbistan ‘Belgrad Güzeli’ seçilmesiyle başlamıştır. Bunun ardından Miss Yugoslavya’ya da katılan İvana bu yarışmada Türkiye’de düzenlenecek olan Miss Globe’a davet edilmiş ve bu davete icabet ettikten sonra 2002 yılında ise Türkiye’ye yerleşmiştir. Bir süre mankenlik yapan İvana şu anda stilistlik yapmakta ve moda tasarımı alanında ilerlemektedir.

iste-benim-stilim-ivana-sert

iste-benim-stilim-ivana-sert

İvana Nişantaşı’nda bulunan ‘ikon’ adlı mağazasında hem ünlü markaların hem de kendi tasarımlarının satışını yapmaktadır. Bu mağazadan ünlü isimler de alışveriş yapmaktadır. İvana Sert’in juri anlamındaki ilk görevi ise 2010 yılında ‘Bugün Ne Giysem‘ yarışma programıyla başlamıştır. 2012 yılında ‘En Büyük Show‘ adlı programın sunuculuğunu yapan Sert, 2004 yılında evlendiği ve Kanyon Ateş adında bir oğlu olduğu eşi Yurdal Sert’ten 2013 yılında ayrılmıştır. Her ne kadar eşinden ayrılsa da medyada İvana Sert olarak anılmaya devam etmektedir. Şu anda İşte Benim Stilim juri üyelerinden birisi olan İvana Sert moda ve tasarım anlamındaki görüş ve bilgilerini hem yarışmacılar hem de Türk izleyicisiyle paylaşmaktadır.

İvana Sert Sosyal Medya Hesapları:

İnstagram: http://instagram.com/ivanasertivana

Twitter: https://twitter.com/ivanasertivana

İvana Sert Resimleri: