İşte Benim Stilim Ezgi Ünal

Özellikle son haftanın 5 yıldız alarak taçlı prenses olan parlayan isimlerinden Ezgi Ünal‘ı sizlere yakından tanıtmak istedik. Bilindiği gibi Ezgi ilk zamanlarda tam olarak stil konusunda kendini kanıtlayamamış ve inişler çıkışlar yaşamıştı. Ancak güzel yarışmacı son hafta kendini toparladı ve stil anlamında harikalar yarattı. Ezgi aslen Ispartalı, İstanbul’da yaşıyor ve 26 yaşında.

Ezgi İşte Benim Stilim‘e katıldığında ilk yapılan röportajında dengesiz bir yapıya sahip olduğunu belirtmişti. Yarışma sırasında dengesiz tavır sergilememiş olsa da bu huyunun herhangi bir beklenmedik anda ortaya çıkabileceğini düşünüyor. Ezgi Sanat Tarihi Bölümü’nde okumuş ve eğitimini bu yönde tamamlamış bir yarışmacı. Güzel yarışmacının hayattaki en çok istediği hayali ise bir gün ünlü bir oyuncu olmak. Oyunculuk kariyerine giden yolda yarışmayı basamak olarak kullanmak istediğini açık yüreklilikle belirten Ezgi, yarışmada birinci olmak gibi bir iddia ya da çabaya da sahip değil.

iste-benim-stilim-ezgi-unal

iste-benim-stilim-ezgi-unal

İşte Benim Stilim Ezgi Ünal‘ın tv deneyimi bu yarışmayla da sınırlı değil. Güzel yarışmacı daha önce Savaş Kıran isimli oyuncuyla yaşadığı aşk haberleriyle de magazin basınını bir hayli meşgul etmiş durumda. Son olarak Ezgi’nin stilinden bahsetmek gerekirse en çok göze çarpan tarafı maskülen tarzı olduğu. Ezgi’nin stili dikkat çekmek üzerine kurulu. Ayrıca yarışmacı kendi diktiği kıyafetlerle podyuma çıktığı için oldukça ilgi çekmeyi başarmış gözüküyor.

Ezgi Ünal Resimleri: