İşte Benim Stilim Emel Özkızıltaş

Ekranların sevilerek izlenen ve reyting rekorları kıran moda yarışma programı İşte Benim Stilim tüm hızıyla devam ederken izleyicilerde yarışmacılar hakkında daha fazla bilgi alma isteği doğuyor. Yarışmanın merak edilen isimlerinden bir tanesi de şüphesiz işte benim stilim Emel Özkızıltaş. Emel gerek sempatik tavırları gerekse de garip davranışlarıyla adından oldukça fazla bahsettiriyor.

emel-ozkızıltas-kimdir-biyografisi

Öncelikle Emel Özkızıltaş‘ın kişisel bilgilerinden başlayacak olursak 29 yaşında 1986 doğumlu olan güzel yarışmacının boyunun 1.75 cm, kilosunun ise 55 olduğunu belirtmek isterim. İstanbul doğumlu olan Emel aynı zamanda İstanbul’da da oturmaya devam ediyor. Annesi ve babası ayrı olan Emel, annesini çok severken babasıyla görüşmediğini, onu yolda görse tanımayacak kadar ilgisiz bir baba olduğunu belirtiyor. Eğitim bilgileri hakkında fazla bir bilgi bulamadığımız güzel yarışmacının mesleği kabin memuru. Ancak yarışmaya devam edebilmek için işinden ayrılmış ve moda tasarımı eğitimi almaya başlamış.

Emel ayrıca bir klipte oynayıp ‘Bugün Ne Giysem‘ yarışmasına katılarak televizyon deneyimini güçlendirmiş bir yarışmacı. Alışveriş yapmayı oldukça seven Emel, aynı zamanda Türkan Soray taklidi yapmaktan çok hoşlanıyor. Büyük ödülü kazanması durumunda yardım yapacağını ve kalan paranın tümünü annesine vereceğini belirtiyor.

Emel Özkızıltaş Sosyal Medya

Twitter : @emelozkiziltass

Instagram : @emelozkiziltass

Emel Özkızıltaş Resimleri