İşte Benim Stilim Duygu Barazi Kimdir?

İşte Benim Stilim 3. sezon yarışmacılarından programa çok iddialı bir şekilde gelip, kendini gösteremediği için ilk elenen isim olan Duygu Barazi hakkında bilgi verelim. Bu yazımızda İşte Benim Stilim Duygu Barazi kimdir? konusu altında aklınıza gelebilecek tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

33 yaşında, aslen Gaziantepli olan ve İstanbul’da yaşayan Duygu’nun mesleği artık İşte Benim Stilim fenomeni haline gelen kabin memurluğudur. Hosteslik yapan Duygu çok tesadüf eseri Angelina Jolie‘nin dublörü olarak ‘Turist‘ filminde de rol almıştır. Güzel yarışmacı bu sayede filmin galasına da davet edilmiştir.

iste-benim-stilim-duygu-barazi

iste-benim-stilim-duygu-barazi

Duygu hakkında edindiğimiz bilgileri detaylandırmak gerekirse alışverişe ve modaya ilgili olan yarışmacının en büyük korkusunun kilo almak olduğunu belirtmek gerekmektedir. Duygu’nun diğer hobileri makyaj yapmak, dünyayı gezmek ve sürekli birşeyler keşfetmek şeklinde sıralanıyor. Güzel yarışmacıyla yapılan ilk röportajında dobra bir mizacının yanı sıra evrensel bir stili olduğunu ve yarışmayı kazanması durumunda kazanacağı büyük ödülü tamamen iyi bir oyuncu olmak için harcayacağını belirtmişti.

Duygu Barazi’nin Elenme Anı 

Duygu Barazi Resimleri: