İşte Benim Stilim Cerem Güngüz

Yarışmanın iddialı bir diğer ismi Cerem Güngüz yarışmaya İzmir’den katılan bir yarışmacı olup 25 yaşındadır. Güzel yarışmacı 36 beden ve 1.72 boyunda. Yarışmanın başladığı ilk günlerden bu yana dikkat çekmeyi başaran İşte Benim Stilim Cerem Güngüz stil konusunda oldukça iddialıdır. Bu iddiasını ‘İzmir kadınının ne kadar tarz olduğunu tüm Türkiye’ye göstermek için geldim’ sözleriyle bir kez daha perçinliyor.

iste-benim-stilim-cerem-güngüz

iste-benim-stilim-cerem-güngüz

Cerem aynı zamanda eğitim anlamında da oldukça donanımlı bir yarışmacı. Ege Üniversitesi Konservatuvar Bölümü mezunu olan güzel yarışmacı bir de stil anlamında kendini kanıtlamak istiyor. Aslında moda konusunda da deneyimsiz biri değil, sadece kendini ön plana çıkarmaya ihtiyacı var. Bunun içinde tek yolun İşte Benim Stilim‘in birincisi olmak olduğunu düşünüyor ve olacağına da inanıyor.

Cerem’in moda ve stil anlamındaki deneyiminden kısaca bahsetmek gerekirse daha önce mankenlik yapmış olduğu ilk etapta karşımıza çıkan bilgilerden. Ayrıca Cerem televizyonlara da yabancı değil çünkü daha önce ‘Bana Herşey Yakışır‘ programına katılmış.

İşte Benim Stilim Cerem Güngüz Resimleri: