İşte Benim Stilim Almila Kuruoğlu

İşte Benim Stilim yarışması tüm heyecanıyla devam ederken, geriye kalan 7 yarışmacı tüm gücüyle büyük ödül için mücadele ediyor. Mücadele devam ederken biz de İşte Benim Stilim yarışmacılarını sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Tanıtımları yaparken de elensin ya da yarışmaya devam etsin tüm yarışmacıları sizlere tanıtıyoruz ki, fanlara tam bir hizmet verebilelim. İşte Benim Stilim Almila Kuruoğlu da renkli yarışmacılardan bir tanesiydi. Onu yakından tanıyalım.

almira-kuruoglu-stili

19 yaşında olan Almila 1995 yılında Kayseri’de doğmuştur. 1.75 cm boyunda ve 56 kilo olan yarışmacı yarışmada güzelliği, uzun saçları, adının ilginçliği ve alışveriş alışkanlıklarıyla dikkatleri üzerine çeken bir isimdi. Güzelliği ve uzun saçlarının güzelliği adıyla da oldukça uyumlu olan Almila’nın adının anlamı kırmızı yanaklı güzel kadın demektir.

Güzel yarışmacının alışveriş alışkanlıkları ise bir hayli ilginç. Alışveriş yapmaktan çok hoşlanıyor ancak çok ucuza alışveriş yapmayı tercih ediyor. Ucuz kıyafetlerin de çok iyi kombinlendiğinde stil yaratabileceğine inanan Almila Kuruoğlu 15 parçayı 50 TL’ye aldığım dahi oldu diyor. Modayla yakından ilgilenen yarışmacı rahat bir stili olduğunu ve bu rahatlık içinde de çok şık olmayı başarabildiğini düşünüyor. Ayrıca bu yarışma Almila’nın ilk TV deneyimi değil. Daha önce ‘Bana Herşey Yakışır‘ programına da katılmış.

Almila Kuruoğlu 14 Şubat Eleme Gecesinde yarışmaya veda eden isim olmuştur. İşte elenme anı;

Almila Kuruoğlu Sosyal Medya Hesapları:

İnstagram: http://instagram.com/almilakuruoglu/

Twitter: https://twitter.com/almilakuruoglu

Almila Kuruoğlu Resimleri: