İşte Benim Stilim All Star’a Turabi Ve Bozok Konuk Oldu!

Her gün süprizlerle dolu olan stil yarışması İşte Benim Stilim All Star bugün yayında 2 ünlü konuk ismi ağırladı. Survivor All Star 1. si Turabi ve diğer yarışmacı Bozok programa konuk oldular. Jüri karşısına geçerek kısa süreli sohbet ettikten sonra yarışmacı kızların karşısına geçerek giyinme tarzları konusunda yorum aldılar. Nur Yerlitaş Bozok’un özellikle dövmelerine yorum yaptı ve daha sonra ikiliye dönerek ikiside tarzım değil diyerek herkesi güldürdü.

turabi-bozok-iste-benim-stilim-all-star

turabi-bozok-iste-benim-stilim-all-star

Genel olarak Turabi’ nin giyim tarzını beğenmeyen kızlar tatlı sert şekilde eleştirilerde bulundu. Nihal Candan ve Özden Cerrahoğlu tarafından tarzı ve Survivor All Star yarışmasında sergilediği tavırları ve hareketleri burada yapmadığını doğal davranmadığını dile getirdiler. Bir diğer yorum yapan isim Emel Özkızıltaş Turabi’ye omuzlarının genişliğini ve çok güçlü olduğunu söyledi. Diğer ayrıntıları videomuzdan izleyebilirsiniz.

İşte Benim Stilim All Star Turabi Bozok, İşte Benim Stilim All Star Turabi, İşte Benim Stilim All Stara Turabi katıldı, İşte Benim Stilim All Star Bozok ve Turabi. İşte Benim Stilim All Star Turabi ve Bozok yorumları.