İşte Benim Stilim All Star Yarışmacıları

Başarılı yapımcı Acun Ilıcalı’nın kanalında yer alan ve Türkiye’de en çok sevilen stil yarışma programı İşte Benim Stilim büyük final izle bölümüyle sezona ara vermişti. İşte Benim Stilim 1. cisi belli olduğu gece Öykü Serter bir müjde  vererek İşte Benim Stilim All Star yarışması yapılacağını duyurdu. Bu haberin ardından programın yakın takipcileri büyük bir merak içerisine girerek İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları kimler sorusunun cevabını aramaya başladılar.

iste-benim-stilim-all-star-yarismacilari

iste-benim-stilim-all-star-yarismacilari

Geçenlerde 3 Adam isimli programa katılan Öykü Serter İşte Benim Stilim All Star ne zaman başlıyor, İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları hakkında konuya tekrar değindi. Eylül ayında başlaması beklenen yarışmaya damgasını vuran eski isimlerden özenle seçilecek yarışmacılar katılacak. Merak edilen yarışmacılar henüz kesinlik kazanmasa da büyük ihtimal katılması beklenen isimler şu şekilde;

1-) Ayşegül Doğan

aysegul-dogan-iste-benim-stilim-all-star

aysegul-dogan-iste-benim-stilim-all-star

 

Ayşegül Melisa Doğan Kimdir?

22 Yaşında İstanbul doğumlu olan güzel yarışmacı Butik sahibi ve bu yarışmada mesleğinden dolayı kendini diğerlerinden daha şanslı görüyor. İşte Benim Stilim All Star yarışmasına katılması olası isimlerden olan Ayşegül Doğan kazandığı ödülle büyük bir butik mağazası açmayı planlıyor. Daha önce yarışmadan elenmişti.

2-) Nur Bozar 

nur-bozar-iste-benim-stilim-all-star

nur-bozar-iste-benim-stilim-all-star

Nur Bozar Kimdir?

Nur Bozar İşte Benim Stilim All Star yarışmasına katılıp katılmayacağı en çok merak edilen isimlerden. Yarışmanın 1. sezon yarışmacılarından olan Bozar eleştirilere dayanamayarak yarışmadan ayrılmıştı. Bakalım all starda olmak isteyecek mi? 24 yaşında olan güzel yarışmacı 1990 İstanbul doğumlu. Mesleği oyunculuk ve mankenlik olan Bozar 2009 Best Model’e katılmış ancak derece alamamış, 2012 Miss Model of Turkey yarışmasında ise ‘Basın Güzeli’ seçilmiştir. Yarışmada Türkan Şoray’a olan benzerliğiyle dikkat çekmiştir.

3-) Gizem Güler

gizem-guler-iste-benim-stilim-all-star

gizem-guler-iste-benim-stilim-all-star

Gizem Güler Kimdir?

Yine 1. sezonun güzel yarışmacılarından olan Gizem Güler, 1989 Aydın Nazilli doğumludur. 11 yaşından itibaren sporla tanışan Güler bu yaşına kadar basketbol, yüzme, tenis gibi birçok sporla uğraşmıştır. Bunun dışında güzel yarışmacı sunuculuk, oyunculuk ve mankenlik meslekleri yapmaktadır. Kocamın Ailesi ve Medcezir gibi tv dizilerinde rol alan Güler Wipe Out yarışmasına katılmış ve Number One Tv’de ise sunuculuk yapmıştır.

4-) Tuğçe Ergişi

tugce-ergisi-iste-benim-stilim-all-star

tugce-ergisi-iste-benim-stilim-all-star

Tuğçe Ergişi Kimdir?

İşte Benim Stilim All Star yarışmasına katılması muhtemel 1. sezon yarışmacılarını sizlere tanıtmaya ve hatırlatmaya devam ediyoruz. Bunlardan birisi de Tuğçe Ergişi’dir. Ergişi özellikle yarışmada yaptığı Yılmaz Morgül takliti ve ona olan benzerliğiyle dikkat çekmişti. Bunun üzerine yarışmadan ayrıldıktan sonra bu benzerliği yok etmek için estetik yaptıran Tuğçe hakkında kısa bilgi verelim. Başarılı yarışmacı 25 yaşında 1989 İstanbul doğumludur. Tiyatro Bölümü mezunu olan yarışmacı giyim konusuna aşırı bir ilgi duymaktadır.

5-) Ayşenur Balcı

aysenur-balci-iste-benim-stilim-all-star

aysenur-balci-iste-benim-stilim-all-star

Ayşenur Balcı Kimdir?

Ayşenur Balcı 1. sezonun olay yarışmacılarından bir diğeridir. Stiliyle olduğu kadar farklı tarzı ve yaşam tarzıyla da dikkatleri üzerine çekmiştir. Balcı 1995 doğumludur ve İstanbul’da yaşamaktadır. Ayşenur mankenlik ve modellik dışında oyunculuk da yapmakta, ayrıca dans ile ilgilenmektedir.

6-) Özlem Özden

ozlem-ozden-iste-benim-stilim-all-star

ozlem-ozden-iste-benim-stilim-all-star

Özlem Özden Kimdir?

1. sezonun dillerden düşmeyen yarışmacısı olan Özlem Özden diğer yarışmacılarla olan polemikleriyle ön plana çıkmıştı. Sadece bu özelliğinden dolayı yine all star yarışmasında olması bekleniyor. 33 yaşında olan Özden Kamu yönetimi mezunu oldukça kültürlü bir isim. Bakalım Özlem yarışmaya katılıp yarışmada birinci olup kendi katıldığı sezonda belirttiği hayali olan film çekmeyi başarabilecek mi?

7-) Özden Cerrahoğlu

ozden-cerrahoglu-iste-benim-stilim-all-star

ozden-cerrahoglu-iste-benim-stilim-all-star

Özden Cerrahoğlu Kimdir?

Özden Cerrahoğlu 23 yaşında 2. sezonun genç yarışmacılarındandır. İskenderun’da doğan yarışmacı İstanbul’da oturmaktadır. Her ne kadar en çok üzüldüğü şeyler konusunda tartışma yaratacak kadar ilginç bir kız olsa da, Özden’in gelecekle ilgili çok tutarlı planları bulunmaktadır. Gelecekte yapmak istediği iki hayali şirin bir butik pastane açmak ve ünlü bir modacı olmaktır.

😎 Gülay Hançer

gulay-hancer-iste-benim-stilim-all-star

gulay-hancer-iste-benim-stilim-all-star

Gülay Hançer Kimdir?

2. sezon yarışmacılarından olan Gülay Hançer 1982 yılında Viyana’da doğmuştur ve 32 yaşındadır. Aslen Sivaslı olan güzel yarışmacı Türkiye’ye 2014 yılında dönüş yapmıştır. Hançer 1.80 cm boyunda ve 60 kilo ağırlığında olmakla birlikte manken kadar güzel ölçülere sahip olmasından dolayı da kombinleri çok iyi taşımaktadır. Bu nedenle de dikkatleri her daim üzerinde taşımaya devam etmektedir.

9-) Zeynep Öztürk

zeynep-ozturk-iste-benim-stilim-all-star

zeynep-ozturk-iste-benim-stilim-all-star

Zeynep Öztürk Kimdir?

İşte Benim Stilim 2. sezonun ikincisi olan Zeynep Öztürk’ü yakından tanıyalım. Etiler’de bir moda butiği olan güzel yarışmacı Zeynep Öztürk daha önce Bana Herşey Yakışır programına katılmıştır. Bu nedenle modaya oldukça hakim olan ve kendi stilini oluşturma konusunda oldukça tecrübeli yarışmacı kendini fazla sinirli yapısı olmayan biri olarak ifade ediyor. Büyük ödüllü yarışmayı kazandığı takdirde parayı moda sektöründe yer alan işine yatırım yapacağını belirtiyor.

10-) İlbige Uzun

ilbilge-uzun-iste-benim-stilim-all-star

ilbilge-uzun-iste-benim-stilim-all-star

İlbige Uzun Kimdir?

Öncelikle aslen Karadenizli olan İlbige, doğma büyüme İstanbullu’dur. 1996 yılında doğan yarışmacımız genç yarışmacılar kategorisine girmektedir. Eğitimi yüzme üzerine olan İlbige, profesyonel yüzücü olmasının yanında yüzme konusunda Türkiye şampiyonu olmuştur. Ayrıca İlbige Zumba dansı eğitmenidir. Bu ilginç kişiliğine daha da ilginçlik katmaktadır. İşte Benim Stilim 2. sezon‘a katıldığı günden beri iddialı olan İlbige diğer İşte Benim Stilim yarışmacıları gibi polemiklere katılmayıp ben sadece giydiklerimle tarzımla konuşurum edası vermiştir.

11-) Emel Özkızıltaş

emel-ozkızıltas-iste-benim-stilim-all-star

emel-ozkızıltas-iste-benim-stilim-all-star

Emel Özkızıltaş Kimdir?

İşte Benim Stilim 2. sezon birincisi Emel Özkızıltaş‘ın kişisel bilgilerinden başlayacak olursak 29 yaşında 1986 doğumlu olan güzel yarışmacının boyunun 1.75 cm, kilosunun ise 55 olduğunu belirtmek isterim. İstanbul doğumlu olan Emel aynı zamanda İstanbul’da da oturmaya devam ediyor. Annesi ve babası ayrı olan Emel, annesini çok severken babasıyla görüşmediğini, onu yolda görse tanımayacak kadar ilgisiz bir baba olduğunu belirtiyor. Eğitim bilgileri hakkında fazla bir bilgi bulamadığımız güzel yarışmacının mesleği kabin memuru. Ancak yarışmaya devam edebilmek için işinden ayrılmış ve moda tasarımı eğitimi almaya başlamış.

12-) Şilan Makal

silan-makal-iste-benim-stilim-all-star

silan-makal-iste-benim-stilim-all-star

Şilan Makal Kimdir?

İşte Benim Stilim 3. sezonun iddialı isimlerinden olan Şilan Makal aynı zamanda 3. sezon ikincisi olmuştur. Makal 1993 İstanbul doğumludur. Beykent üniversitesinde öğrenimine devam eden Şilan’ın ileride yapmak istedikleri okuduğu bölüm ile alakalıdır. Yarışmaya stiline güvendiği için katıldığını ise her fırsatta söylemiştir.

13-) Ezgi Ünal

ezgi-unal-iste-benim-stilim-all-star

ezgi-unal-iste-benim-stilim-all-star

Ezgi Ünal Kimdir?

İşte Benim Stilim 3. sezon birincisi Ezgi İşte Benim Stilim‘e katıldığında ilk yapılan röportajında dengesiz bir yapıya sahip olduğunu belirtmişti. Yarışma sırasında dengesiz tavır sergilememiş olsa da bu huyunun herhangi bir beklenmedik anda ortaya çıkabileceğini düşünüyor. Ezgi Sanat Tarihi Bölümü’nde okumuş ve eğitimini bu yönde tamamlamış bir yarışmacı. Güzel yarışmacının hayattaki en çok istediği hayali ise bir gün ünlü bir oyuncu olmak. Oyunculuk kariyerine giden yolda yarışmayı basamak olarak kullanmak istediğini açık yüreklilikle belirten Ezgi, yarışmada birinci olmak gibi bir iddia ya da çabaya da sahip olmamasına rağmen 3. sezonda Türkiye’nin en stil kadını ünvanını almıştır.

14-) Gülşah Yılmaz

gulsah-yilmaz-iste-benim-stilim-all-star

gulsah-yilmaz-iste-benim-stilim-all-star

Gülşah Yılmaz Kimdir?

1.78 boya, güzel bir fiziğe sahip olan İşte Benim Stilim 3. sezon yarışmacısı Gülşah İstanbul 1983 doğumlu ve 32 yaşında. Moda ile de yakından ve profesyonel ilgisi olan güzel yarışmacı oldukça iddialı ve bilmiş tavırlar sergiliyor. Eskiden stiling olarak çalışan ve bir dönem de vitrin tasarımcılığı yapan Gülşah şu anda emlak sektöründe çalışmaktadır. Moda ve tasarım dışında oryantal eğitimi de alan Gülşah, oryantal konusunda sertifikalı ve oldukça başarılıdır.

15-) Sinem Umaş

sinem-umas-iste-benim-stilim-all-star

sinem-umas-iste-benim-stilim-all-star

Sinem Umaş Kimdir?

İşte Benim Stilim 3. sezon yarışmacılarından Sinem Umaş aslında ekranlara çok da yabancı bir isim değil. Onu daha önce ‘Gelinim Olur musun?‘ programından bir çoğumuz elbette ki tanıyor. Ancak tek bir farkla, gelin Sinem ile stil sahibi Sinem oldukça farklı şekilde karşımıza çıkıyor. Gelin Sinem fazla kiloları olan, kendine güvensiz bir kızken, stil yarışmacısı Sinem zayıflamış, kendine stil konusunda güvenli ve hoş bir kız olarak ekranlara geldi. Zaman zaman stiliyle jurinin beğenisini kazanırken, zaman zaman da hiç beğenilmeyerek hiç yıldız alamadı hatta juri tarafından belirli bir stili olmadığı konusunda da suçlandı. O ya da bu şekilde Sinem 3. sezonun son eleme gecesine kadar gelmeyi başardı ve genel anlamda başarılı bir duruş sergiledi. Bu nedenle all starda da olması muhtemel yarışmacılardan.