İşte Benim Stilim All Star Yarışmacıları Kimler?

Moda yarışma tarihine adını yazdırmayı başaran nadir programlardan biri olma özelliğini elinde bulunduran İşte Benim Stilim, üç sezonun ardından yeni sezonuna hazırlanıyor. Yarışmanın yeni sezonunda bu kez en iyiler yarışacak. Peki İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları kimler olacak?

iste-benim-stilim-all-star

iste-benim-stilim-all-star

Acun medya all star formatını bu kez de ekranların fenomen moda ve stil yarışma programı İşte Benim Stilim bölümlerine uygulayacağını duyurdu. Buna göre tüm üç sezonun en iyi beş yarışmacısı all starda yarışma imkanı bulacak. Yani toplamda 15 yarışmacı olmak üzere üç sezonun en iyiler karmasını yeni sezonda TV 8 ekranlarında izleyeceğiz. Yarışmacıların kimler olacağı konusuna açıklık getirmeden önce İşte Benim Stilim All Star ne zaman başlıyor sorusunun cevabını da sizlere verelim. Tahminlere göre yaklaşık 2 aylık tatilin ardından yarışmanın ağustos ortasında İşte Benim Stilim All Star kadrosu ile ekranlarda olması bekleniyor.

1.-sezon-iste-benim-stilim-all-star-adaylari

1.-sezon-iste-benim-stilim-all-star-adaylari

İşte Benim Stilim All Star Yarışmacıları Seçilecek

Yarışmanın yeni sezonunda hangi yarışmacıların en iyiler olarak yarışacağı konusunda birçok spekülasyonlar mevcut olsa da biz sizlere doğru habercilik ilkemize sadık kalarak resmi yerlerden elde ettiğimiz bilgileri paylaştıktan sonra tahmin listemizi de paylaşacağız. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki henüz kesin liste belli değil. Yarışmacıları belirlemek için ise SMS ile halk oylaması yöntemi tercih edilecek. Hatta oylamalar şu anda devam ediyor. Resmi sosyal medya hesaplarında 3 sezon yarışmalarına numaralar verildi ve bu numaralar kullanılarak SMS oylaması yapılıyor. Oylama sonucunda her sezondan  en çok oyu alan 5 kişi olmak üzere toplamda 15 en iyi isim seçilmiş olacak.

2.-sezon-iste-benim-stilim-all-star-adaylari

2.-sezon-iste-benim-stilim-all-star-adaylari

İşte Benim Stilim All Star Yarışmacıları Kim? Tahminler

Bu konuda yapacağımız tahminler konuyla ilgili yapılan haberler ve yarışmada söylenenler olmak üzere iki kaynağa dayanmaktadır. İşte Benim Stilim 3. sezon devam ederken programa konuk yarışmacı olarak katılan Nur Bozar, Aycan Nurcan Şencan, Ayşegül Doğan, Elçin Kayadibi ve Tuğçe Ergişi gibi isimlerin kesinlikle yeni sezonda olacağını düşünüyoruz. Özellikle Ayşegül’ün all starı uzun zamandan beri beklediğini söylemesi kesin isimler arasına girmesine neden oluyor. Diğer yandan yarışmada Sinem Umaş‘ın elenmesi anında sunucu Öykü’nün all stara katılırsın belki şeklinde teselli etmesi nedeniyle bu ismin de yarışmada olacağını düşünüyoruz. Eğer sizin de bu konuda tahminleriniz varsa konu altına yorum şeklinde açıklayabilirsiniz. Yine herhangi bir gelişme olması durumunda sizlerle sitemizden anında paylaşacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

3.-sezon-iste-benim-stilim-all-star-adaylari

3.-sezon-iste-benim-stilim-all-star-adaylari