İşte Benim Stilim All Star şampiyonu kim? aylar sonra büyük bir mücadelenin ardından dün akşam yapılan büyük finalde açıklandı. Hafta boyunca finalist İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları halk oylamasına tabi tutuldu. Daha sonra bu oylar noter huzurunda açıklanarak haftalardır yoğun mücadelenin sonunda All Star’ın kazananı belirlenmiş oldu.

iste-benim-stilim-all-star-birincisi-kim-oldu

iste-benim-stilim-all-star-birincisi-kim-oldu

Dün akşam yani 26 aralık tarihinde saat 22.15’de başlayan İşte Benim Stilim All Star büyük final izle isimli bölümde ilk olarak finalistler son kombinleriyle tek tek podyum performanslarını sergiledi. Juriden yorumlarını son kez aldılar. Ayrıca yarışmacıların yarışma sürecindeki gelişimleri de gözler önüne serildi. Kimin stil anlamında ne kadar gelişme gösterdiği ortaya çıktı. Bu güzel bant yayının konuğu İdo Tatlıses ise sevilen şarkılarıyla eğlenceli dakikalar geçirilmesine neden oldu.

iste-benim-stilim-all-star-aysenur-balci-kazandi

iste-benim-stilim-all-star-aysenur-balci-kazandi

Bant yayın ardından canlı yayında sıra hangi yarışmacının kazanan olduğunu açıklamaya geldiğinde tüm yarışmacılar nefeslerini tutmuş büyük bir heyecan yaşıyordu. Bu heyecan sırasında sunucu Öykü finalistlere ödülü kazanırsanız bir miktarını ikinciliği kazanan yarışmacıyla paylaşırmısınız sorusunun cevabı herkes tarafından evet olunca kurallar değiştirildi. Noter huzurunda yapılan açıklamanın sonucunda halk oylamasına göre Ayşenur Balcı birinci olup 100 bin TL’lik çeki alırken, ikinci olan Nihal Candan ise 50 bin TL’lik çekin sahibi oldu.

Böylece İşte Benim Stilim All Star’ın kazananı kim? sorusunun cevabı AYŞENUR BALCI şeklinde açıklanmış oldu.