İşte Benim Stilim All Star Ne Zaman Başlıyor?

Ekranların en çok izlenen fenomen yarışma programı İşte Benim Stilim 3. sezon bu cuma yaptığı büyük final ile sezon finali yaptı. Ancak yarışma severler asla üzülmesin çünkü kısa bir tatilin ardından yarışma tekrar sizlerle olacak.

iste-benim-stilim-all-star-ne-zaman-basliyor

iste-benim-stilim-all-star-ne-zaman-basliyor

Çok çeşitli platformlarda hatta 3. sezon başlar başlamaz acaba TV 8 İşte Benim Stilim All Star yapılacak mı şeklinde haberler çıkmıştı. Yapılırsa formatın nasıl olacağı ve yarışmanın ne zaman başlayacağı yarışmanın fanları tarafından çokça tartışıldı. Biz bu tartışmaları ve all star olup olmayacağı konusunu kesin bir bilgi olmadığı için doğru habercilik ilkemiz gereğince sitemizde gündeme getirmemiştik. Ancak yarışmada ve özellikle İşte Benim Stilim 12 haziran büyük final akşamında özellikle yarışmanın all star formatıyla ekranlara yeni sezonda tekrar ekranlara geleceği kesin olarak açıklandı. Şimdi ise merak edilen soru İşte Benim Stilim All Star ne zaman başlıyor?

Çeşitli platformlardan aldığımız bilgilere göre yarışmanın ne zaman başlayacağı hakkında kesin bilgi olmamakla birlikte yaklaşık bir buçuk iki aylık tatilin ardından başlayacağı düşünülüyor. Bu hesaba göre biz de en geç ağustosun 15’ine kadar yepyeni İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları ile ekranlara geri döneceklerini düşünüyoruz. Bakalım yeni sezonda her sezondan en iyi 5 yarışmacının yarışacağı yarışmada neler olacak. Büyük bir merakla bizde takipte olacağız.