İşte Benim Stilim All Star Ne Zaman Başlayacak? 4. Sezon

TV8 kanalının oldukça beğenilen ve yakından takip edilen yarışma programı İşte Benim Stilim All Star yakında başlanması bekleniyor. Bu hafta çekimlerine başlanacağı haberini, alır almaz sizlerle paylaşmak istedik, sunucu Öykü Serter şuan yeni ses yarışması olan Rising Star Türkiye‘de sunuculuk yapıyor, bu nedenle başka bir sunucu ile anlaşılabilir ama Serter’in yerini tutarmı bilinmez.

iste-benim-stilim-all-star-yarismacilari-kimler

iste-benim-stilim-all-star-yarismacilari-kimlerişte benim stilim all star,


 

İşte Benim Stilim All Star yarışmacı kadrosunda Ayşenur Balcı yer alması kesin gözüyle bakılıyor. Bu linkten daha önce yayınladığımız İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları sayfamıza göz atabilirsiniz. Nazlı Hamarat kadroda olacakmı merak edenler gibi bizlerde şuan da bu konuyu merak ediyoruz çünkü geçtiğimiz günlerde Hamarat’ın eşi Cevdet Şaşmaz uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmişti.

Çekimlerine başlanan İşte Benim Stilim All Star bir sürelik stok yayın çekerek ekranlarda seyircisiyle buluşacağını düşünüyoruz. Yaşanan gelişmeleri ve gelen haberleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz sitemizi takipte kalarak ve yorumlarınızı paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz. istebenimstilimfan.com

Facebook sayfamız: https://www.facebook.com/istebenimstilimallstar2015