Melek Balkan Kimdir?

Bugün en fazla takip edilen moda ve stil programlarından olan İşte Benim Stilim All Star Melek Balkan yarışmaya katıldı. Birinci sezon yarışmacılarından olan İzmir’li Melek Balkan stiliyle podyuma çıktı ve İşte Benim Stilim All Star 31. bölüm 5 ekim izle şeklinde yayınlanan bölümde ilk kez juri değerlendirmelerini dinledi.

iste-benim-stilim-all-star-melek-balkan

Melek’in yarışmaya katıldığı ilk gün olmasına rağmen diğer yarışmacılarla tartışmalar yaşandı. Özellikle Çiğdem Melek’in kendisi hakkında sosyal medyada yazdıklarını kastederek seni tanımıyorum bu nedenle hakkında söylediklerin de oldukça ilginç geliyor şeklinde konuştu. Bunun üzerine All Star’ın yeni yarışmacısı onları ben yazmadım haberim yok şeklinde açıklamada bulundu.

İşte Benim Stilim Melek Balkan Kimdir?

 Birinci sezonun iddialı yarışmacıları arasında yer alan Melek Balkan, İzmirli olup 70 kilo ve 1.80 cm boyundadır. Sarışın güzel bir bayan olan Melek, 24 yaşında olup atletik vücudunu profesyonel olarak oynadığı voleybol sporuna borçludur. Stilinden çok güzel vücuduyla öne çıkan yarışmacı birinci sezonda yarışmaya katılma amacı olarak ileride çok iyi bir stilist olmak istediğini belirtmişti. İlk olarak Bana Her şey Yakışır programına katılan Melek, şu anda sakatlıkları nedeniyle voleybol yaşamını bırakmak zorunda kalmıştır. Stilist olmak isteyen yarışmacı bunun için dikiş nakış ve tasarım konularında her geçen gün kendini geliştirmektedir.