İşte Benim Stilim All Star Kim Elendi? Elenme Anı

Yeni formatıyla kısa bir aradan sonra ekranlara dönen en stil yarışma İşte Benim Stilim All Star eleme gecesini yaparak ilk yarışmacısını eledi. Konsepti kostüm olan partisi olan gecede kızlar kombinlerle podyum yürüyüşü yaptıktan sonra jüri karşısına geçti. Gece boyu yapılan puanlamalardan sonra en düşük puanlara sahip olan ve eleme fotosuna giren 3 yarışmacı Emel Özkızıltaş, Nihal Candan, Maria Surina jüri karşısına geçti.

iste-benim-all-star-eleme-ani

iste-benim-all-star-eleme-ani

 


Diğer yarışmacılara sorulan kim gitsin sorusuna karşılık yapılan oylamada sona kalan iki isim Emel Özkızıltaş ve Maria Surina oldu, bu 2 yarışmacıya en stil kadın olmak ve yarışma da kalmaları için ek bir şans verildi ve 2 saat içinde uğurlu oda da hazırlanıp gelmeleri istendi. Süre sonunda tekrar podyuma gelen yarışmacılar diğer kızların da fikirlerini alan jüri üyeleriyle aynı fikirdeydi ve Emel Özkızıltaş’ın gayet şık ve yarışmada kalması gerektiğini belirttiler.

iste-benim-stilim-all-star-eleme-gecesi-elenen-maria-surina

iste-benim-stilim-all-star-eleme-gecesi-elenen-maria-surina

jüri üyelerinin 3’ü maria gitsin dedi ve İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi günü yarışmaya veda eden isim Maria Surina oldu.

İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR ELEME ANI