İşte Benim Stilim All Star Gizem Güler Eleme Anı

İkinci haftasını geride bırakan İşte Benim Stilim All Star dün gece muhteşem bir gecenin ardından ikinci elemesini de gerçekleştirdi. İkinci haftada yarışmaya ve hayallerine veda eden isim Gizem Güler oldu. İşte Benim Stilim All Star Gizem Güler elenme anı yaşananları videomuzdan izleyebilirsiniz.


İşte benim Stilim All Star 12 Eylül Eleme gecesi ilk başladığında sunucu Öykü Serter yarışmacılara iki tur olarak kim gitsin sorusunu yöneltti. Böylece yarışmacılar her iki turda Gizem ve Tuğçe gitsin diyerek eleme heyecanını yaşayacak iki ismi belirledi. İkinci haftada da ilk haftadaki gibi yarışmacılar tarafından eleme anından kurtarılan isim ise Nihal Candan oldu. Diğer yarışmacılar konsepte uygun olarak Retro tarzda yaptıkları kombinlerle 10 bin liralık ödül için yarışırken Gizem ve Tuğçe ise 2 saatlik sürede en iyi kombinlerini yapmak için kuliste hazırlandı. Ardından juri karşısına çıkan iki yarışmacının stilini juri üyeleri değerlendirdi.

İste-Benim-Stilim-All-Star-12-Eylul-Eleme-Gecesi-Gizem-Guler

İste-Benim-Stilim-All-Star-12-Eylul-Eleme-Gecesi-Gizem-Guler

Juri üyeleri yaptıkları değerlendirmeler sonucunda her iki yarışmacının stilini de yetersiz bulup beğenmezken, sert eleştirilerde bulundukları Gizem Güler’in oy birliğiyle elenmesine karar verdi. Gizem elenirken neler yaşadı, ne gibi açıklamalarda bulundu detaylara videodan ulaşabilirsiniz.

Gizem Güler Kimdir?

İşte Benim Stilim yarışmasının 1. sezon yarışmacılarından olan Gizem, sezonda yaptığı kombinler beğenilmediği için juri tarafından ‘Rüküş Gizem’ olarak değerlendiriliyordu. Gizem stilini bir türlü değiştiremediği ve jurinin önerilerini yerine getiremediği için kısa sürede elenmişti. İşte Benim Stilim All Star’da yepyeni bir Gizem göreceksiniz diyerek iddialı bir şekilde yarışmaya katılan Gizem, yine beklenen performansı gösteremeyerek ikinci haftada yarışmaya veda etti.

gizem_guler

gizem_guler

1989 Aydın Nazilli doğumlu olan Gizem Güler, beden eğitimi bölümünden mezun bir sporcudur. Bu nedenle fiziki yapısı ile yarışmada dikkatleri üzerine çekmiştir. Güzellik yarışması ve oyunculuk geçmişi de olan Gizem’in tam anlamıyla tanınması Bu Stil Benim yarışması olmuştur. Gizem’in oyunculuk kariyerinin en önemli olayı da kısa da olsa MedCezir dizisinde Sibel karakteriyle aldığı roldür.

Gizem-Guler-Kimdir

Gizem-Guler-Kimdir

gizem_guler_resimleri

gizem_guler_resimleri