İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi izle 27 kasım yarışmanın 78. bölümü olarak farklı bir formatla 22.15’te ekranlara geliyor. Nasıl bir format değişikliğiyle birden fazla yarışmacının eleneceği en merak edilen konular arasında. TV8’de başlayacak olan yarışmada ‘Siyah-Beyaz’ konseptinde sunulan stil konuları bir hayli zorlu geçerken genç yetenek şarkıcıların en beğenilen şarkıcıları Nil Karataş, Melis Kar ve Elif Kaya eğlencenin doruklarına çıkmamızı sağlayacak. Gecenin sonunda ise ödülü kim aldı ve hangi İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları elendi öğreneceğiz. Gelişmeler için sitemizi takip etmeye devam edin, görüşlerinizi de yazı altından bizlerle mutlaka paylaşın.

İşte Benim Stilim All Star Konusu

Sunuculuğunu başarılı sunucu Öykü Serter, yapımcılığını Production House, juri üyeliğini Kemal Doğulu, İvana Sert ve Nur Yerlitaş, stil ve kareografi hocalığını ise Uğurkan Erez’in yaptığı İşte Benim Stilim All Star yaklaşık 3 aydır TV8’de yayınlanan bir moda ve stil yarışması. Yaklaşık 3 aydır ekranlarda olan yarışma, İşte Benim Stilim yarışmasında 3 sezondur yarışmacıların en iyileriyle başladı. Bu yarışmacılara eski sezonlardan yeni isimlerde katılıp, başarısız olanların elenmesiyle devam etti. Artık yarışmanın son haftaları. Yılbaşı gelmeden büyük final yapılarak Türkiye’nin All Star’ı belirlenip yarışma sona erecek. Ancak, şimdiden yarışmanın yeni sezonu olacağı ve bu kez yarışmada ünlülerin yarışacağının müjdesi geldi.

iste-benim-stilim-all-star-27-kasim-eleme-gecesi-izle-78-bolum

iste-benim-stilim-all-star-27-kasim-eleme-gecesi-izle-78-bolum

İşte Benim Stilim All Star Ünlüler Başlıyor!

Ani bir kararla 13. haftada yarışmaya katılan Neda ve Sima’dan sonra başka ismin yarışmaya katılmayacağı ve kalan 12 yarışmacıyla programın büyük finale doğru ilerleyeceği açıklandıktan kısa bir süre sonra All Star’ın biteceği ve İşte Benim Stilim Ünlüler‘in çok yakında başlayacağı belirtildi. All Star’ın yılbaşına kadar final yapıp biteceği ve çok kısa sürede de yeni sezonun başlayacağı medyada reyting düşmesinden böyle bir karar alındığını akıllara getirildi. Çünkü özellikle son haftalarda yarışmacılar arasındaki tartışmalar şiddetlenince izleyiciden tepki almaya başlamıştı. Bu dedikodular ne kadar doğrudur bilemediğimiz için haber tadında bırakıp yeni sezon nasıl olacak sizlere bilgi verelim.

Yeni sezonda adından da anlaşılacağı üzere podyumda ünlüleri göreceğiz. Bu ünlülerin hangi isimler olduğu ise şu an açıklanmadı. Öykü Serter yaptığı açıklamada yıl başına kadar All Star yarışmacılarının birer ikişer elenerek büyük final yapılacağı ve daha sonra onların koltuklarında ünlülerin oturacağını söyledi. Bakalım juri üyeleri hangi ünlülerin stillerini değerlendirecek. Hep birlikte bekleyip göreceğiz. Yeni sezon başladığında yine sitemizden İşte Benim Stilim Ünlüler bölümlerini takip edebilirsiniz.

İşte Benim Stilim All Star 27 Kasım Eleme Gecesi İzle 78. Bölüm