Moda stil dendiğinde bu konuda en iyi yarışma programı olan ve ilk başladığı günden beri takipçileri olan ve artmaya devam eden İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi 20 kasım full izle bu akşam 21.30’da kendi kanalında seyircisiyle buluşuyor. Eğlencenin ve şıklığın üst seviyede olacağı gece de bir yarışmacı bayanın elenmesi ile hüzünlü anlar da yaşanacak. İşte Benim Stilim All Star eleme gecesinde kim elendi? detayları sayfanın devamında bulunan İşte Benim Stilim All Star 20 Kasım eleme gecesi izle videosunda bulabilirsiniz.

iste-Benim-Stilim-All-Star-Eleme-Gecesi-İzle-20-Kasim

iste-Benim-Stilim-All-Star-Eleme-Gecesi-İzle-20-Kasim

Her hafta olduğu gibi bu hafta da bir ünlü konuk davetli ve bu isim Yeşil Çam’ın değerli isimlerinden Kamuran Akkor oluyor. Sevilen şarkılarını gece boyunca izleyenler için seslendirecek ve geceye eğlenceli anlar katacak. Öykü Serter’in başarılı sunumu ile bu gecenin konsepti Yeşil Çam. Alanında oldukça başarılı olan jüri üyeleri Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, İvana Sert, Uğurkan Erez gala gecesinin en iyisini seçerek 10.000TL ödül çekini teslim edecekler. Gecede risk altında olan ve jüri üyelerinin kararı ile bir yarışmacı elenmiş olacak.

12. Hafta üzgün surat rozeti alan yarışmacılar: Sinem, Nihal, Çiğdem, Emel

12. hafta eleme potasına giren 3 yarışmacı: Sinem, Çiğdem ve Nihal

Yarışmacılar Nihal’i kurtarınca Çiğdem ve Sinem eleme anı yaşadı ve jurinin verdiği son karara göre elenen Sinem Umaş oldu.

Ayşenur Balcı, Gülşah Yılmaz, Çiğdem Çelik, Emel Özkızıltaş, Özden Cerrahoğlu, Ayşegül Doğan, Nihal Candan, Aycan Nurcan Şencan, Ezgi Ünal, Sinem Umaş, Gülay Hançer

İşte Benim Stilim All Star 20 Kasım Eleme Gecesi İzle Youtube HD Tek Parça