İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi izle 2 Ekim

Yeni sezonda 4. haftanın sonuna geldik ve şimdiye kadar 3 kişi İşte Benim Stilim All Star eleme gecesinde yarışmadan elendi ve bir kişide yarışmadan kendi kararıyla ayrıldı. Geçen hafta eleme gecesinde bayram dolayısıyla eleme yapılmamıştı ve jüriden en yüksek puanı alan Ayşegül Doğan arabayı kazanan isim olmuştu. Bu hafta yani bu gece İşte Benim Stilim All Star 2 ekim eleme gecesi izle olarak TV8 canlı izle olarak saat 20:45’de ekrana geliyor. Gecenin sonunda büyük ödül 10.000 TL’nin sahibi kim olacak ve en önemlisi İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi 2 ekim kim elendi? sorusu herkes tarafından merak ediliyor.

iste-benim-stilim-all-star-eleme-gecesi-izle-2-ekim

iste-benim-stilim-all-star-eleme-gecesi-izle-2-ekim


İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi full izle 2 ekim konsepti “Avangard” oldu, bakalım yarışmacı kızlarımız nasıl kombinlerle sahneye çıkacak ve elenmemek için jüri üyeleri Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, İvana Sert ve Uğurkan Erez tarafından yüksek puan almayı başarabileceklermi. Eski sezonlara göre daha zorlu yeni sezonda şimdiye kadar en iyi olan yarışmacılar seçildi ve podyumda en şık kombinleriyle boy göstermek için uğraşıyorlar. Gecenin ünlü sanatçı konuğu Linet sevilen şarkıları ile izleyenleri ve İşte Benim Stilim kadrosuna zevkli anlar yaşatacak. Görüşlerinizi sayfa altından yorum yazarak sitemize destek olabilirsiniz.

İşte Benim Stilim All Star eleme potasına kimler girdi?

Hafta içinde yapmış oldukları kombinlerle jüri tarafından yetersiz bulunarak en düşük puanı alan ve eleme potasına giren isimler Didem Akın, Nihal Candan ve Emel Özkızıltaş oldu. Diğer tehlikedeki yarışmacılar Özden Cerrahoğlu ve Ezgi Ünal bu hafta eleme gecesinde risk altında olan isimler.

İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi 2 Ekim Canlı izle TV8

İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi Full Tek Parça izle 2 Ekim Cuma

İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi, İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi hd izle, İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi linet, İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi 2 ekim 10.000 kim kazandı, İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi full hd izle seyret.