3. Haftasına giren ve heyecanın eksik olmadığı yarışma da bu hafta eleme gecesinde kim elendi? eleme gecesinde kimler eleme potasına girdi? risk altında olan isimler sorularının cevabı İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi full izle 19 Eylül isimli videomuzda yer almakta. Her Cumartesi günü izleyici TV8 kanalında toplamayı başaran en stil yarışmada bu hafta ünlü konuklar Tuğba Yurt ve Emre Kaya yer alıyor.

iste-benim-stilim-all-star-eleme-gecesi-19-eylul

iste-benim-stilim-all-star-eleme-gecesi-19-eylul

Bu hafta konsept “DANS” olacak, jüri üyeleri İvana Sert, Kemal Doğulu, Nur Yerlitaş ve Uğurkan Erez yarışmacıların kombinlerine göre 10 üzerinden puanlar verecek ve gece sonunda bir kişi yarışmaya veda ederken en yüksek puanı alan yarışmacıda eleme gecesi ödülü olan 10.000 TL’ nin sahibi olacak. Sunucusu Öykü Serter ile bu akşam Cumartesi saat 20:00′ da İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi TV8 kanalında başlıyor..

İşte Benim Stilim All Star eleme gecesinde eleme potasına giren isimler

Jüri üyelerinden aldıkları düşük puanlarla haftanın en kötü giyinenleri Nazlı Hamarat ve Tuğçe Ergişi oldu. Bu iki isimden jürinin karanına göre tehlike altına giren yarışmacı Tuğçe Ergişi olmuştur.

İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR ELEME GECESİ 19 EYLÜL TEK PART 
İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi 19 Eylül İzle

PART 1

PART 2

PART 3

PART 4

PART 5

SON PART 6