İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi İzle 13 Kasım (66. Bölüm)

Heyecan dolu eğlenceli bir eleme gecesi daha geldi çattı, İşte Benim Stilim All Star 13 Kasım eleme gecesi full İzle sitemizde yer almakta. Ayrıca gala gecesi canlı izle olarak da sitemizde yer vereceğiz. 11 yarışmacı bu gecede büyük bir çekişme içinde ellerinden gelenin en iyisini yapacaklar ve öncelikle eleme potasına olan isimler elenmeme mücadelesi verirken risk taşımayan yarışmacılarda büyük ödül 10.000 TL’yi almak için uğraş verecekler.

iste-benim-stilim-all-star-13-kasim-eleme-gecesi-66-bolum

iste-benim-stilim-all-star-13-kasim-eleme-gecesi-66-bolum

Gecenin konuğu ise Cenk Eren oluyor ve sevilen şarkılarıyla izleyenleri mest edecek. İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi 13 kasım günü konsept çizgi film kahramanları olacak. Hafta içinde en düşük puanları alarak jüri üyeleri tarafından üzgün surat rozeti takılan ve eleme potasına giren yarışmacılar ise Çiğdem Çelik, Sinem Umaş, Özden Cerrahoğlu, İlbige Uzun ve Ayşenur Balcı oldu. Cuma şıklığında abiye giyinmeleri istenen kızlar eleme öncesinde performanslarını sergileyerek haftanın son puanlarını aldılar.

İşte Benim Stilim All Star 13 kasım kim elendi, ödülü kim aldı, hangi yarışmacı hangi çizgi film karakterini canlandırırken juriden kaç puan aldı ve bu muhteşem gecede neler yaşandı merak ediyorsanız sitemizden izleyebilirsiniz.

İşte Benim Stilim All Star 13 Kasım Eleme Gecesi İzle

SAAT 21.15’TE ELEME GECESİNİ CANLI OLARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ!