İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi İzle 12. Bölüm 12 Eylül

TV 8 kanalında yeni sezonuyla izleyiciyle buluşalı iki hafta olan İşte Benim Stilim All Star eleme gecesiyle iki haftayı geride bırakıyor. Geçen eleme gecesinde Maria Surina’nın elenmesiyle 13 kişi kalan yarışmacılar, Nazlı Hamarat’ın da yarışmaya katılmasıyla tekrar 14 kişilik kadroya kavuşmuştu. Bu hafta elenen kişiyle birlikte tekrar 13 yarışmacı stil konusunda büyük ödüle giden yolda yarışmaya devam edecek. Bakalım elenen kim olacak ve bu hafta juriden en yüksek puanı alarak 10 bin liralık haftanın ödülünü kim alacak İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi izle 12. bölüm 12 eylül isimli yayında tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Haftanın Üzgün Surat Rozeti Alan Yarışmacılar: Gülşah Yılmaz, Tuğçe Ergişi, Gizem Güler, Nihal Candan ve Ayşenur Balcı oldu.

Juri Kurtarmalarının Sonunda Eleme Potası: Gizem Güler, Tuğçe Ergişi ve Nihal Candan…

iste-benim-stilim-all-star-eleme-gecesi-izle-12.-bolum-12-eylul

iste-benim-stilim-all-star-eleme-gecesi-izle-12.-bolum-12-eylul

İlk olarak Bu Stil Benim eleme gecesinde eleme potasında olan üç isim podyuma yarışmacıların önüne çıkacak. Ardından yarışmacılara iki tur olarak ‘kim gitsin’ sorusu sorulacak. İlk turda en çok gitsin oyu alan isim eleme heyecanı yaşayacak birinci, ikinci turda en çok gitsin oyu alan isim ise ikinci eleme heyecanı yaşayacak isim olarak belirlenecek. İsmi gitsin elemesinde yarışmacılar tarafından söylenmeyen yarışmacı ise otomatik olarak kurtarılmış isim olarak yarışmacıların arasına girecek ve haftanın konseptine göre hazırladığı kıyafetiyle diğer yarışmacılarla birlikte 10 bin liralık ödülü almak için yarışacak. İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları konsepte uygun olarak juriden en yüksek puanı almak ve böylece ödülün sahibi olmak için yarışırken eleme heyecanı yaşayacak olan iki yarışmacı ise 2 saatlik sürede en güzel kombinleri için arkada kuliste hazırlıklarını tamamlamaya çalışacak. Hazırlıklarını tamamladıktan sonra yarışmanın sonunda juriden bu hazırladıkları kombinle oylarını alacak olan bu iki isimden jurinin kararıyla bir isim yarışmaya veda edecek.

Bir kez daha ikinci haftada heyecanın dorukta olduğu eleme gecesinde haftanın konsepti ‘Retro’ olacak. Bakalım bu hafta bu konsept ile en yüksek puanı alarak ödülü kim alacak? Bunun dışında şarkıları ve renkli kişilikleriyle geceye renk katacak olan konuklar ise Aydilge ve İlyaş Yalçıntaş olacak. Bakalım eleme gecesinde neler yaşanacak?

Üç Sezonun en iyileri olan 14 yarışmacı ile Türkiye’nin en iyi modacılarından oluşan juri üyelerinin stil danışmanlığı yaptığı yarışma İşte Benim Stilim All Star bu akşam saat 20:00’da TV 8 ekranlarında olacak. Heyecanlı gecede yaşananlar, eleme heyecanı ve ödülü kimin aldığı gibi konuları sitemizden takip edebilir, İşte Benim Stilim All Star 12. bölüm eleme gecesi full izleyebilirsiniz.

Yarışmacılar; Ayşegül Doğan, Ayşenur Balcı, Aycan-Nurcan Şencan, Çiğdem Çelik, Emel Özkızıltaş, Ezgi Ünal, Ezgi Baylar, Gizem Güler, Gülşah Yılmaz, Nazlı Hamarat, Nazlı Kayaaslan, Nihal Candan, Özden Cerrahoğlu ve Tuğçe Ergişi.

ELENEN İSİM GİZEM GÜLER OLDU:
İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi İzle 12 Eylül Tek parça Full izle Youtube

ELENME ANI

PART 1

PART 2

PART 3

PART 4

PART 5

PART 6