İşte büyük gece geldi çattı, her hafta bir yarışmacının elendiği İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi 16 ekim full izle bölümünde acaba kim elendi? bunu gece sonunda hep birlikte öğreneceğiz, buradan güncelleme yapılacak, hemen öğrenmek için takipte olunuz. Bu haftanın konsepti 80’ler ve 90’lar oldu, ünlü konuklar ise sevilen sanatçılar Neşe Karaböcek ve Cem Belevi İşte Benim Stilim All Star eleme gecesine renk kattılar. hafta içi gerçekleştirilen bölümlerde üzgün surat rozeti alan ve elenme riski taşıyan yarışmacılar kimler oldu?

İste-Benim-Stilim-All-Star-eleme-gecesi-Nese-Karabocek-Cem-Belevi-TV8

İste-Benim-Stilim-All-Star-eleme-gecesi-Nese-Karabocek-Cem-Belevi-TV8

Haftanın son bölümü olan 41. bölümde Bugün 3 yarışmacı 15 puan aldı, Emel Özkızıltaş, Nazlı Hamarat ve Sara Koçoğlu jüri karşısında yerlerini aldılar, Öykü Serter’in sorusuyla Nurella kimi kurtarmak istersin dediğinde Sara dedi. İvana Sert Nazlı ve Kemal Doğulu Sara deyince Koçoğlu yerine geçti elenmeden kurtulmuş oldu.

Gün sonunda eleme potasına girecek 3 yarışmacı seçildi, Nazlı Hamarat, Sara, Emel, Ayşegül Doğan ve Çiğdem jüriden gelen kararla kurtarılan Çiğdem ve Nazlı oldu.  Böylece eleme potasına giren 3 yarışmacı ortaya çıkmış oldular.

Heyecan ve süpriz showlarla bir eleme gecesi daha TV8’de sizlerle buluşuyor, bu heyecana katılmak için bu sayfadan yayınlanacak işte benim stilim all star eleme gecesi canlı izle 16 ekim günü izleyebilecek ve yarışma bitiminde işte benim stilim all star eleme gecesin 16 ekim full tek parça olarak yine bu sayfadan izleyebileceksiniz.

Saat 20:45’te başlıyor buradan canlı izleyebilirsiniz.

İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi 16 Ekim Kim elendi Youtube izle


BÖLÜM BİRAZDAN TEK PARÇA OLARAK EKLENECEKTİR:

PART 1

PART 2

PART 3

PART 4

PART 5

İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi 16 Ekim, bu stil benim all star 16 ekim izle, bu stil benim all star eleme gecesi izle, işte benim stilim all star eleme gecesi full izle, işte benim stilim all star eleme gecesi 16 ekim kim elendi, işte benim stilim 16 ekim elenen kim.