İşte Benim Stilim All Star Ayşegül Melisa Doğan

Bugün sizlere renkli ve adından çok söz ettiren yarışmacılardan İşte Benim Stilim All Star Ayşegül Doğan hakkında bilgi vereceğiz. Stiliyle olduğu kadar yarışmacılarla olan tartışmalarıyla da ünlenen Ayşegül Doğan birinci sezon yarışmacılarından olup sezonunda ancak 11. haftaya kadar ilerleyebilmiş, 11. haftanın sonunda ise juri değerlendirmesinin sonunda elenerek yarışmayı sonuçlandırmıştır. İşte Benim Stilim All Star ile iddiasını sürdürme fırsatı bulan Ayşegül Doğan stilini kanıtlama yolunda 1. sezondan çok daha başarılı bir şekilde ilerlemektedir. Yarışmacının geliştirdiği bir diğer özelliği de sivri dili olup diğer yarışmacılarla sert tartışmalar yaşamaktadır. Bayram haftasında stiliyle en yüksek puanı alarak sıfır km yeni model bir araba ödülünün de sahibi Ayşegül olmuştur.

iste-benim-stilim-all-star-aysegul-dogan-kimdir-biyografisi-hakkinda-bilgi

iste-benim-stilim-all-star-aysegul-dogan-kimdir-biyografisi-hakkinda-bilgi 

Ayşegül Melisa Doğan Kimdir?

Yarışmadaki durumu ve yaşadıkları ile ilgili kısaca bilgi verdiğimiz Ayşegül’ün kişisel ve fiziksel özelliklerini de belirterek kimdir biyografi konularında sizleri bilgilendirelim. Öncelikle Ayşegül, aslen Adanalı ancak 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. 23 yaşındaki güzel yarışmacı kahverengi göz ve saçlara sahip, 164 cm boyunda ve 51 kilo ağırlığında minyon tiplidir. Bir Terazi burcu olan Ayşegül kendisini Hülya Avşar’a benzettiğini ifade etmektedir.

İstanbul’da bir moda butiği olan yarışmacı bu butiği ilerletmek ve tanınan bir marka olmak istemekte, en büyük hayali olarak da ileride ünlü bir modacı olmak istediğini her fırsatta dile getirmektedir. All Star’da stilini yeterince güçlendiren yarışmacının neler başarabileceğini hep birlikte takip edip göreceğiz.

İşte Benim Stilim All Star Ayşegül Doğan