İşte Benim Stilim All Star Aycan-Nurcan Şencan

TV8 ekranlarının sevilen moda ve stil yarışma programının yeni sezonu olan İşte Benim Stilim All Star yarışmacılarını sizlere yakından tanıtmak istiyoruz. Bugünkü ele alacağımız yarışmacı ikizler yani Aycan-Nurcan Şencan. Birinci sezonda muhteşem bir stil şöleni sunan yarışmacılar birinci olarak yarışmayı tamamlamışlardı. Yarışmacıların iddiası İşte Benim Stilim All Star‘da da sürüyor. Sezon başlarken biz birinci sezonda birinci olduk, All Star’da da birinci olacağız, birincilik bizim hamurumuzda var diyen ikizler bu iddiayı bazen stillerine yansıtırken bazen de yansıtamayabiliyor. All Star’ın katı kurallarında iddialarını sürdürmek ve stillerini kanıtlamak için yarışan ikizlerin, juri ve diğer yarışmacılardan aldıkları bir eleştiri de sessiz olmaları, etliye sütlüye karışmamaları ve yayın sırasında uyumaları.

iste-benim-stilim-aycan-nurcan-sencan-kimdir-boy-kilo

iste-benim-stilim-aycan-nurcan-sencan-kimdir-boy-kilo

Aycan-Nurcan Şencan Kimdir?

All Star’ın gelecek vadeden yarışmacıları arasında gösterilen Aycan-Nurcan kardeşler İsveç doğumlu ve uzun süreler gurbette yaşayan vatandaşlarımızdan. 1987 yılında İsveç’in Uppsala şehrinde doğan ikizler moda ile çok küçük bir yaş olan 9 yaşında tanışmış, çünkü moda tasarımcısı bir anne ve babanın çocuğu olarak dünyaya gelmişler. Daha küçük yaşlarda annelerinin koleksiyonları için modellik yapan ikizler modellik mesleğini şu anda profesyonelce yapmaktadır.

İsveçte doğan ve uzun sürede burada yaşayan ikizler 18 yaşında üniversiteyi kazanarak Los Angeles’ta eğitim almıştır. Aycan Sinema Televizyon, Nurcan ise Grafik Tasarım eğitimi aldıktan sonra konularında kısa bir süre çalışmış, ancak asıl mesleklerini modellik olarak belirlemişlerdir. Güzel ikizlerimiz İngilizce ve İsveççe’yi anadili gibi,  Türkçe’yi iyi seviyede ve Almanca’yı ise dertlerini anlatabilecek seviyede bilmektedir.

2012 yılında okullarından mezun olan ikizler 2013 yılında Kainat Güzellik yarışmasına katılmış ve Aycan Zerafet kraliçesi seçilmiştir. Bunun ardından Türkiye’ye gelen ikizler 2014 yılında İşte Benim Stilim‘in ilk sezonu olan Bu Tarz Benim‘e katılıp 1. seçilmiştir.  İkizlerin zevklerinin ve tarzlarının daha küçük yaşlarda anneleri tarafından şekillendirilmeye başlanıp, tasarım eğitimi almış olmanın ve çok farklı Avrupa şehirlerinde bulunmalarının bu tarzın gelişimine etkileri büyük olduğu düşünülmektedir.

İşte Benim Stilim All Star Aycan-Nurcan Şencan Resimleri