İşte Benim Stilim All Star Arabayı Ayşegül Doğan Aldı

Dün son güncellenen puan tablosuna gala gecesinin puanları eklendiğinde birinci olan isim son model sıfır arabanın sahibi olacak. Ancak puan toplamları sonucunda iki isim zirveye oturmuş durumda. İşte Benim Stilim All Star 23. bölüm puan tablosu birinci kimbaşlıklı yazımızda yayınladığımız puan listesine göre Özden Cerrahoğlu 163 puanla ilk sırada yer alırken, onu 153 puanla Ayşegül Doğan izliyordu.

iste-benim-stilim-all-star-aysegul-dogan-arabayi-aldi-26-eylul

iste-benim-stilim-all-star-aysegul-dogan-arabayi-aldi-26-eylul

Yarışmacılar bugün gala performanslarıyla podyumda yerlerini aldı ve son puanlarını topladılar. Gala gecesinde Özden 22 puan alırken, Ayşegül 33 puan aldı. Bunun üzerine Özden birinciliği 1 puanla Ayşegül’e kaptırdı. Eğlenceli bayram haftasının sonucu olarak İşte Benim Stilim All Star arabayı Ayşegül Doğan aldı. 

Ödülün sahibinin açıklanmasının ardından Ayşegül yaptığı açıklamada bu podyum bana çok şey katmış ki, ben bugün en yüksek puanı alarak arabayı aldım dedi. Ayrıca Ayşegül, Özden’i de tebrik etmeyi ihmal etmedi. Bunun karşılığı olarak Özden de Ayşegül’ü tebrik etti. Detayları videodan izleyebilirsiniz.