İşte Benim Stilim All Star Adayı Tuğçe Ergişi

Bu Tarz Benim yeni ifadesiyle İşte Benim Stilim 1. sezonun bir diğer konuşulan ismi de Tuğçe Ergişi‘dir. 1. sezonun stil konusundan oldukça başarılı yarışmacılarından olan Tuğçe, şimdilerde İşte Benim Stilim All Star yarışmacı adayı. Aday numarası 114 olan Tuğçe’yi 6688’e sms göndererek destekleyebilirsiniz. İşte Benim Stilim All Star adayı Tuğçe Ergişi stili dışında Nur Bozar ile girdiği sert diyaloglarla da adından uzunca süre söz ettirmiştir. Ayrıca yarışmada bir eleme gecesinde Yılmaz Morgül taklidi yapan Tuğçe’nin Morgül’e ne kadar benzediği dikkatlerden kaçmamıştır. Bunun üzerine bu benzerlik çokça konuşulunca da Tuğçe estetik ameliyat olmaya karar vermiş ve ameliyat olduğu haberleri basında yer almıştır. Yeni görüntüsüyle all star’da yer alma ihtimali olan Tuğçe Ergişi kimdir? hakkında bilgi verelim.

iste-benim-stilim-all-star-adayi-tugce-ergisi

iste-benim-stilim-all-star-adayi-tugce-ergisi

1989 yılında İstanbul’da doğan Tuğçe, şu an 26 yaşında ve hala İstanbul’da yaşamını sürdürüyor. Ergişi tiyatro bölümünden mezun. Tuğçe’nin moda ve stil konusunda ilgisi ise giyinmeyi sevmesinden ve bu konuda dikkatli bir şekilde çaba harcamasından ileri geliyor. Güzel yarışmacı o kadar giyim kuşam konusunu önemsiyor ki, evinde büyük bir giyinme odasına yer vererek, bu odanın dekorasyonunda da 4 adet büyük gardrop kullanmış. Tuğçe’nin giyim tarzını bir iki kelimeyle özetlemek gerektiğinde ise rengarenk giyinmek şeklinde bir ifade çok doğru bir ifade. Aday yarışmacı giyim konusunda ne renk olursa olsun ayrım yapmadan kendine yakıştığı sürece kullanıyor.

Hayattan beklentileri fazla uçuk olmayan, kendi halinde bir çizgisi bulunan Tuğçe, ileride anne olmak ve mutlu bir yuva kurmak gibi basit istekleri olan oldukça mütevazi birisi. Tabi ki mutevazi olması parlak bir kariyeri olmasını da engellememiş. Tuğçe, ‘Şaşırtmali’ yarışma programında Mehmet Ali Erbil ile çalışarak hosteslik yapmanın yanı sıra ‘Açıl Susam Açıl’ yarışmasının da sunuculuk görevini üstlenmiştir. Bunların haricinde Tuğçe ürün tanıtımlarında modellik de yapmaktadır. Bu açıklamaların ardından Tuğçe’nin mesleğini özetlemek gerekirse tiyatrocu, model, sunucu ve stil sahibi bir bayan şeklinde bir ifade en doğrusu olur sanırım.

iste-benim-stilim-all-star-tugce-ergisi-aday-no

iste-benim-stilim-all-star-tugce-ergisi-aday-no