İşte Benim Stilim All Star Adayı Özlem Özden

Sevilen yarışma programı İşte Benim Stilim 2014 yılında eski adıyla ilk olarak Show TV ekranlarında başladığında, yarışmanın kahramanlarından bir tanesi de Özlem Özden‘di. Özlem stilinden çok diğer yarışmacılarla olan polemikleri ile gündeme geldi. Bir stili olmadığını iddia eden yarışmacılar Özlem’in üzerine çok gitti. İlk önce olanlara sessiz kalan Özlem ardından gardını aldı ve kendini savunmaya geçti. Bu nedenle adeta İşte Benim Stilim 1. sezon Özlem Özden’in gündemden düşmediği bir dönem oldu. Ancak yarışmacının hakkını şu konuda asla yemeyelim ki, stil anlamında jurinin dediklerini en çok dinleyen ve bu anlamda en büyük aşamayı kaydeden yarışmacı da Özlem oldu.

iste-benim-stilim-all-star-adayi-ozlem-ozden

iste-benim-stilim-all-star-adayi-ozlem-ozden

Özlem yarışmada derece alamayıp elense de yarışmanın sonuna kadar direndi. Stilini de her daim geliştiren yarışmacı şimdi ise all star adayı olarak karşımızda. Eğer İşte Benim Stilim All Star adayı Özlem Özden‘in all starda yarışmasını istiyorsanız 111 aday numarasını yazıp 6688’e gönderip destek olabilirsiniz. Yarışmacıyı yakından tanıyalım. İşte Benim Stilim All Star yarışmasına katılıp katılmayacağına siz karar verin.

34 yaşında olan Özlem 1981 Antalya doğumludur. Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olmuştur. Ardından eğitimine aynı bölümde yüksek lisans yaparak devam etmiştir. Çocukluk yıllarını Antalya, üniversite yıllarını Isparta’da geçiren Özden, 2010 yılında iş için kardeşiyle birlikte İstanbul’a taşınmış ve şu anda da İstanbul’da yaşıyor. Şu anda bir derginin halkla ilişkiler ve reklam sorumlusu olan Özden, Antalya’da tiyatro eğitimi almış ve oyunculuk deneyimi de olan bir yarışmacı. Küçük de olsa ‘Arka Sokaklar’, ‘Doksanlar’ gibi dizilerde rol alan Özlem, 2015 Ocak ayında vizyona girmiş olan ‘Sebahat ile Melahat’ adı filmde rol alarak ilk sinema deneyimini yaşamıştır. 2014 yılında Bu Tarz Benim isimli yarışma programına katılan Özlem yarışmayı kazanması durumunda senaryosunu yazdığı filmleri çekmenin tek hayali olduğunu açıklamıştır. Ancak yarışmadan elenmiştir. All Star’a katılıp birinci olup bu hayalini gerçekleştirebilecek mi? büyük merak konusu doğrusu.

iste-benim-stilim-all-star-ozlem-ozden-aday-no

iste-benim-stilim-all-star-ozlem-ozden-aday-no