İşte Benim Stilim All Star Adayı Nur Bozar

Stil bakımından en iyilerin yarışacağı İşte Benim Stilim All Star‘a aday yarışmacıları tanıtmaya devam ediyoruz. Bilindiği gibi 1. sezon yarışmacılarının en çok konuşulan isimlerinden bir tanesi de Nur Bozar‘dı. Bozar en çok stili ile dikkat çekerken, Türkan Şoray’a olan benzerliği juri tarafından sürekli dile getirildi. Diğer yandan uzun süreler yarışmacılarla olan polemikleri Nur Bozar’ın dillerden düşmemesine neden oldu. Daha fazla yarışma konseptine uygun giyinmiyorsun eleştirilerine ve diğer yarışmacıların tutumuna dayanamayan Bozar yarışmadan kendi isteğiyle çekilmişti. Bu çekilme kararı birçok dedikoduyu da beraberinde getirmişti. Bozar’ın teklifler artınca başka işler yapmak için yarışmadan çekildiği iddialar arasındaydı.

iste-benim-stilim-all-star-adayi-nur-bozar

iste-benim-stilim-all-star-adayi-nur-bozar

 

Çekilme kararı almasaydı finale kadar gelebilecek bir stile sahip olan Bozar’ın all starda en iyiler arasında olma ihtimali oldukça yüksek. Eğer Bozar’ı ya da stilini beğeniyor ve en önemlisi de all starda görmek istiyorsan aday numarası olan 110 yazarak 6688’e sms göndererek destek verebilirsiniz. Şimdi İşte Benim Stilim All Star adayı Nur Bozar‘ı daha yakından tanıyalım.

iste-benim-stilim-all-star-nur-bozar-aday-no

iste-benim-stilim-all-star-nur-bozar-aday-no

25 yaşında ve 1990 doğumlu olan Nur Bozar, hala üniversite eğitimine dikkat etmekle birlikte meslek hayatında oyunculuk ve mankenlik yapmaktadır. Bozar’ın ekranlara olan aşinalığı 2009 yılında katıldığı Best Model yarışmasıyla başlamış, ancak bu yarışmada dereceye giremediği için tam olarak meslek hayatına başlaması 2012 yılında Miss Model Of Turkey’de ‘basın güzeli’ seçilmesi vasıtasıyla olmuştur. Bundan sonra çeşitli program ve modacılar için mankenlik ve oyunculuk yapan Bozar’ı halkın tanıması ise 2014 yılında katıldığı Bu Tarz Benim yarışmasında gerçekleşmiştir.