İşte Benim Stilim All Star Adayı Nazlı Hamarat

İşte Benim Stilim yarışmasının 2. sezon yarışmacıları içinde adından sıklıkla söz ettiren bir isim de Nazlı Hamarat oldu. Hamarat stil anlamında zaman zaman iyi zaman zaman kötü bir performans sergileyerek aslında gelişme de kaydeden bir yarışmacıdır. Ancak Nazlı’nın sürekli konuşulan bir isim olmasının asıl nedeni özel hayatıyla gündeme gelmesi ve diğer yarışmacılarla olan polemikleridir. En çok özel hayatı ile gündeme geldiği konu eski eşi ve mal varlığı olurken, yarışmacılarla polemikleri de zaman zaman yarışma sırasında yaşanan tartışmalardan kaynaklanmıştır. Son haftalara gelindiğinde bir eleme gecesi konsepti için yaptırdığı kanadın birinin kırılması üzerine yaptırdığı firmaya ücret ödemeyen Nazlı, hem juri üyelerinin hem de yarışmacıların çok tepkisiyle karşılaşmıştır. Hatta bir habere göre alacaklılar stüdyoyu basmıştır.

iste-benim-stilim-all-star-adayi-nazli-hamarat

iste-benim-stilim-all-star-adayi-nazli-hamarat

Şimdilerde İşte Benim Stilim All Star adayı Nazlı Hamarat kimdir? yakından tanıtmak için sizlere kısa bilgiler sunalım. İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakultesi Televizyon – Radyo bölümünden mezun olan Nazlı Hamarat 1989 Balıkesir Bandırma doğumludur. Babası Bandırma’da Marmara Sineması’nın sahibidir ve Zekai Hamarat‘ın kızıdır. Moda ve tasarım alanında kendini geliştirmek isteyen ve ilk adımını atan Hamarat, İşte Benim Stilim yarışmasına kendi tasarımı olan Kürk Konsepti ile katılmıştı. Müzik dünyasına yakınlığı ile bilinen Nazlı Hamarat 2011 yılında ilk önce 24 saat isimli albümü daha sonra Tak albümü çıkartmıştır ve bu albüme klip de çekmiştir.

2. sezonda birincilik hayallerine veda eden Nazlı, İşte Benim Stilim All Star‘da yer alacak mı? burada nasıl bir performans sergileyecek? herkes tarafından merak edilmektedir. Nazlı Hamarat’ın all star’da yarışmasını isteyenlerdenseniz destek için aday numarası olan 213 yazıp 6688’e sms gönderebilirsiniz.

iste-benim-stilim-all-star-nazli-hamarat-aday-no

iste-benim-stilim-all-star-nazli-hamarat-aday-no