İşte Benim Stilim All Star Adayı Melek Balkan

Ekranların sevilen programı İşte Benim Stilim yarışmasının 1. sezonunda gerek fiziği gerekse de stili ile dikkatleri üzerine çeken yarışmacılarından bir tanesi de Melek Balkan‘dır. Genellikle stili ile ön plana çıkmış olan Melek, polemiklere girmemesiyle de ünlüdür. İşte Benim Stilim All Star adayı Melek Balkan‘ı yarışmanın yeni sezonunda görmek isteyenler 108 yazıp 6688’e mesaj yollayabilir. İşte Benim Stilim All Star‘ın stil konusunda iddialı yarışmacı adaylarından Melek Balkan kimdir? hakkında bilgi verelim.

iste-benim-stilim-all-star-adayi-melek-balkan

iste-benim-stilim-all-star-adayi-melek-balkan

İzmir’li olduğu her halinden ve güzelliğinden belli olan Melek, 25 yaşındadır. 180 cm boyunda ve 70 kilo ağırlığında olan Balkan, fiziğini eskiden profesyonel voleybolcu olmasına borçlu. Giyim kuşamına oldukça özen gösteren ve stil sahibi olmayı kendine adeta bir ilke edinmiş olan güzel yarışmacı sakatlık nedeniyle voleybolu bırakmak zorunda kalınca stilist olmak için çabalamıştır. Yaptığı kombinleriyle fark yaratan güzel yarışmacı bazı kıyafetlerini kendisinin dikmesi nedeniyle de yarışmada büyük ilgi topladı. Yarışmaya katılma amacı ileride ünlü bir stilist olmak olan yarışmacı bakalım all star’a katılıp, yarışmayı kazanıp hayallerine kavuşabilecek mi? merak konusu.

Son olarak Melek Balkan’ın ayakkabı düşkünü olduğunu da belirtmeden geçemeyeceğiz. Toplamda 50 çift ayakkabısı olan Balkan, hala daha ayakkabı satın almaktan kendini alamıyormuş. Ekran macerasına Bana Herşey Yakışır ile başlayıp, Bu Tarz Benim ile devam eden Balkan, ekranlara tekrar merhaba diyecek mi bakalım.

iste-benim-stilim-all-star-melek-balkan-aday-no

iste-benim-stilim-all-star-melek-balkan-aday-no