İşte Benim Stilim All Star Adayı Ayşenur Balcı

1. sezonun dikkat çeken ve konuşulan isimlerini yani İşte Benim Stilim All Star yarışmacısı olabilecek özelliklere sahip yarışmacıları tanıtmaya devam ediyoruz. Bu isimlerden bir tanesi de şüphesiz marjinal giyim ve yaşam tarzıyla dikkat çeken Ayşenur Balcı. Yarışmanın ilk haftalarında ablasının kocası ile olan çarpık ilişkisi sonucu ablasıyla konuşmadığını anlatarak göz yaşlarına boğulan Ayşegül’ün çok farklı bir yaşam tarzı var. Bahsedilen yaşam tarzını kıyafetlerine de yansıtan Balcı oldukça farklı bir stilde podyum performansı sergileyerek jurinin beğenisini kazanmıştır.

iste-benim-stilim-all-star-adayi-aysenur-balci

iste-benim-stilim-all-star-adayi-aysenur-balci

İşte Benim Stilim All Star Adayı Ayşenur Balcı‘yı yeni sezonda görmek için 103 yazıp 6688’e sms gönderebilirsiniz. Güçlü bir yarışmacı olan Ayşenur stil konusunda her daim iddialı olmuş ve bu iddiasının sonuna kadar arkasında durma konusunda da başarıyı yakalamıştır. Bu nedenle aslında en iyiler arasında yarışmayı da hak etmektedir. Peki Ayşenur Balcı kimdir? sizleri bilgilendirelim.

1995 İstanbul doğumlu olan Ayşenur 2o yaşındadır ve halen İstanbul’da yaşamaktadır. Güzel yarışmacı farklı stilinin yanı sıra yarışmada güzel yüzü ve vücuduyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Öyle ki, Balcı 172 cm boyunda 52 kilo ağırlığında ve 80-60-90 gibi mükemmel vücut ölçülerine sahiptir. Sarı saçları ve ela gözleri ise yarışmacının çekiciliğine çekicilik katmaktadır. Mesleği modellik ve mankenlik olan Balcı’nın dans ve oyunculuğa da büyük ilgisi vardır. Özellikle yarışma sırasında katıldığı programlarda yaptığı dans gösterileri Ayşenur’un nefesleri keserek uzun süreler konuşulmasına neden olmuştur.

iste-benim-stilim-all-star-aysenur-balci-aday-no

iste-benim-stilim-all-star-aysenur-balci-aday-no