İşte Benim Stilim All Star Adayı Aycan-Nurcan Şencan

Ekranların ilgiyle izlenen yarışma programı İşte Benim Stilim All Star ile yeni sezonda TV 8 ekranlarında olacağını açıkladığından beri yarışmacıların kimler olduğu büyük merak konusu. Bu konuda çeşitli bası yayın kuruluşlarının çok çeşitli tahminleri bulunuyor. Ancak şu da bir gerçek ki tüm sezonların en iyi 15 yarışmacısının yarışacağı yarışmada seçmeler halk oylaması ile devam ediyor. Bu nedenle biz de sizlere yarışmacı adaylarını tanıtıyoruz ki oyunuzu kime atacağınızı daha rahat belirleyebilesiniz. İlk olarak İşte Benim Stilim All Star adayı Aycan-Nurcan Şencan kardeşleri tanıtarak başlayalım.

aycan-nurcan-sencan-iste-benim-stilim-all-star-adayi

aycan-nurcan-sencan-iste-benim-stilim-all-star-adayi

1987 yılında İsveç’in Uppsala kentinde bir gurbetçi ailenin kızları olarak dünyaya gelen güzel ikizlerin moda ile tanışmaları ailelerinin vasıtasıyla olmuştur. İkizlerin annesi ve babası bir moda tasarımcısı olarak butik işletmektedir. Bu nedenle ikizler henüz 9 yaşında iken anne ve babasının hazırladığı kıyafetleri defilelerde mankenlik yaparak tanıtmışlardır. Dolayısıyla yarışmacıların yarıştıkları İşte Benim Stilim 1. sezon döneminde stilleri oldukça hoş ve diğer kızlardan bir hayli farklı olmuştur. Hatta stil konusunda bilgileri, farklılıkları ve şıklıkları ikizleri 1. sezon birinciliğine taşımıştır. Şencan kardeşler eğitimlerini Los Angeles’de tamamlamışlar ve buradada stil konusunda bir hayli bilgi öğrenmişlerdir. Aycan Sinema-TV üzerine, Nurcan ise grafik tasarımı üzerine eğitim görmüştür. Hayatları yurtdışında geçen ikizler İsveççe, Almanca ve İngilizce biliyor.

aycan-nurcan-sencan-aday-no

aycan-nurcan-sencan-aday-no

 

All Star yarışmasında ikizlerin olup olmayacağını elbette ki henüz bilmiyoruz. Yarışmacıları yeni sezon da ekranlarda görmek istiyor, stillerini beğeniyorsanız aday numaralarını yazıp 6688’e sms gönderebilirsiniz.