İşte Benim Stilim All Star 9 Ekim Eleme Gecesi
Bildiğiniz gibi İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi bölümleri yarışmacılara ve izleyicilere iki heyecanı birden yaşatıyor. Bu heyecanlardan birisi elenenin belirlenmesi olurken, bir diğeri de yarışmacıların yaşadığı ödül heyecanı. Eleme anı yaşayacak isimlerin dışında kalan yarışmacılar eleme gecesi konsepti olan Pop Art kategorisinde hazırladıkları kombinleriyle eleme gecesi podyumunda performanslarını sergileyerek juriden puanları toplayacak. Tüm performansların sergilenmesinin ardından sunucu en yüksek toplam puanlı yarışmacıyı açıklayarak İşte Benim Stilim All Star 9 ekim eleme gecesi ödülü alan kim? sorusunun cevabını verecek. Bu nedenle bu akşam performanslar konusunda başarılı olmak çok önemli.

iste-benim-stilim-all-star-eleme-gecesi-10-bin-tl-odul-kim-aldi

iste-benim-stilim-all-star-eleme-gecesi-10-bin-tl-odul-kim-aldi

İşte Benim Stilim All Star ödüllü yarışmacılarına bu akşam bir yenisi mi ekleniyor, yoksa ödül alan yarışmacılardan biri ikinci ödülünü mü alacak. Her şey olabilir heyecan dorukta. Stiliyle juriye kendini beğendirmek ise çok zor. Bakalım yarışmacılar bu gece neler yapacak. Güncel haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

İşte Benim Stilim All Star ödül için yarışacak yarışmacılar: Aycan-Nurcan Şencan, Ayşenur Balcı, Ayşegül Doğan, Çiğdem Çelik, Gülşah Yılmaz, Emel Özkızıltaş, Ezgi Baylar, Ezgi Ünal, Nihal Candan, Özden Cerrahoğlu ve bu akşam eleme potasından kurtulacak isim.
İşte Benim Stilim All Star Ödül Tarihçesi: 1. hafta Çiğdem Çelik, 2. hafta Nazlı Kayaaslan, 3. hafta Emel Özkızıltaş, 4. hafta Ayşegül Doğan (araba ödülü), 5. hafta Gülşah Yılmaz
İşte Benim Stilim All Star 9 Ekim Ödülü Alan: Özden Cerrahoğlu