İşte Benim Stilim All Star 9 aralık izle 87. bölüm olarak ekranlara gelen bölümde neler yaşandı merak edenler için sitemize eklenmiştir. Bölümü full olarak izleyebileceğiniz gibi gelişmeleri ve haberleri de takip edebilirsiniz. Ayrıca ünlülerin yarışacağı yeni sezonda da bizlerle yarışmanın nabzını tutabilirsiniz.

İste-Benim-Stilim-All-Star-9-aralik-87.-bolum-izle

İste-Benim-Stilim-All-Star-9-aralik-87.-bolum-izle

Bilindiği gibi son İşte Benim Stilim All Star eleme gecesinde yarışmanın stil denildiğine ilk akla gelen güçlü isimleri olan Emel ve Aycan-Nurcan kardeşlerin elenmesinin ardından yarışma hızlı bir bitiş sürecine girdi. Bununla birlikte hafta içinde belirlenen eleme potasındaki yarışmacıların aldıkları risk de iki katı arttı. Artık 5 kişiden 4’ü eleme gecesi potasında kalıp 3 kişi eleme anı yaşıyor. Yarışmacılar bu riski almamak için konseptlerini daha modaya uygun hale getirse de juri üyelerinin daha da katılaşan kuralları onları bir hayli zorluyor.

Tüm bu zorlu ve heyecanlı yarıştan galip çıkanı belirleme yolunda yarışmacılarla birlikte olmak için sitemizi takip etmeye devam etmenizi öneriyoruz.İşte Benim Stilim All Star 9 Aralık izle