İşte Benim Stilim All Star 30 Kasım

İşte Benim Stilim All Star 79. bölüm izle 30 kasım tarihli yayında neler yaşanacak, yarışmacı puanları ne olacak ve eleme potasına kim girecek? Tüm bu soruların yanıtlarını sitemizden bulabilir, bölüm yayınlanır yayınlanmaz bu yazı altındaki videodan izleyebilirsiniz. Hızla büyük finale yaklaşan İşte Benim Stilim All Star, çok yakında Türkiye’nin All Star’ını seçecek. Bakalım büyük ödülü alan kim olacak? Tabi ki, bu sorulara gelmeden önce 14. haftada yaşanacaklar bir hayli önemli.

İste-Benim-Stilim-All-Star-79.-Bolum-İzle-30-Kasim

İste-Benim-Stilim-All-Star-79.-Bolum-İzle-30-Kasim

  1. Haftada Neler Yaşanmıştı?
  2. haftada neler yaşanacağını bilmediğimiz için hatırlatmak amaçlı 13. haftada neler yaşandı özetlemekte fayda bulunuyor. Bilindiği gibi 13. haftada Gülay Hançer yarışmaya katılan ilk isim olmuştu. Ardından yarışmada sona gelindiği açıklandı. Çok hızlı bir şekilde yarışmanın sonuna gelindiği ve bu hafta 2 ismin daha yarışmaya katıldıktan sonra başka yarışmacı alınmayacağı ve birer ikişer elenenler olarak kısa sürede final yapılacağı açıklandı. Bunun üzerine yarışmaya katılan diğer isimler Neda ve Sima oldu. Geçen bir hafta sonunda eleme potası belirlendi ve eleme gecesinde elenen isim Neda oldu. Bunun üzerine yarışmada 11 isim kaldı.

Bakalım kalan 11 isim 14. haftada neler yapacak, stillerini kanıtlayabilecek mi, alacakları puanlar neler olacak ve kimler eleme potasına girecek merak ediyorsanız sitemizden İşte Benim Stilim All Star bölümlerini mutlaka izleyin.

İşte Benim Stilim All Star 30 Kasım İzle 79. Bölüm