İşte Benim Stilim All Star 76. bölüm izle 26 kasım isimli yarışmanın yeni bölümüyle fan sitemizden tekrar karşınızdayız. Önce canlı daha sonra tek parça olarak ekleyeceğimiz yeni bölümden tüm gelişmeleri takip edebilir, İşte Benim Stilim All Star yarışmacılarının kombin, konsept, elbise ve puanları izleyebilir, eleme potasına kimin girdiğini yine bu yayından öğrenebilirsiniz.

iste-benim-stilim-all-star-26-kasim-76-bolum-izle

iste-benim-stilim-all-star-26-kasim-76-bolum-izle

Dün yayınlanan 75. bölümde zorlu kurallar altında stilini kanıtlamaya çalışan yarışmacıların performansları dışında, stres altında olmalarının verdiği gerginlikleri de izledik. Emel yarışmada gözyaşlarını tutamazken, Sima Nihal başta olmak üzere diğer yarışmacılara da saldırma yolunu seçti. Sima yarışmaya yeni katılmasına rağmen o kadar saldırgan davranıyor ki, zaman zaman juri üyelerini dahi çileden çıkarmayı başarıyor. Bakalım bu gerginlikler yeni bölümde nasıl bir hale gelecek.

En önemli konuların bir tanesi de elbette ki eleme potası. 13. haftanın eleme potası tamamlanmak üzere. Cuma şıklığından önceki son gün. Hangi yarışmacıların daha risk altına gireceği ise izleyici tarafından en çok merak edilen konuların başında. Tüm gelişmeleri sitemizden takip edebilir, İşte Benim Stilim All Star bölümlerini full olarak takip edebilirsiniz.

İşte Benim Stilim All Star 76. Bölüm İzle Youtube